Як вивчити іноземну мову, слухаючи радіо

радіо

радіоКоли ми починаємо вивчати іноземну мову, ми, як правило, упускаємо дуже важливий момент – вимову. Річ у тому, що інтенсивність вивчення і уміння розуміти іноземну мову ніяк не пов’язані один з одним. Для того, щоб дійсно розпізнавати все, про що говорить іноземець, треба просто як можна частіше слухати, а не читати і писати.

Одним з найкращих способів підвищити свої мовну компетентність в області розмовної практики э радіо. Чому радіо, а не щось інше? По-перше, тому що слухати радіо – це цікаво і захоплююче. По-друге, на радіостанціях, як правило, можна часто почути коментарі і бесіди між людьми. Це – реальне спілкування, яке ви почуєте хіба що під час подорожей в ту або іншу країну.

Для того, щоб почати вивчення іноземної мови за допомогою радіо, треба:

  1. Знайти станцію, яка сподобається саме вам.
  2. Щодня слухати цю радіостанцію хоч би по півгодини.
  3. Не засмучуватися у тому випадку, якщо багато слів ви ще не розумієте.
  4. Паралельно удосконалювати свою іноземну мову за допомогою таких методів, як читання книг, вивчення граматики, розширення словникового запасу і так далі.
  5. Просто отримувати задоволення від того, що ви слухаэте музику, при цьому покращуючи свої знання іноземної мови.

Даний метод можна використовувати не тільки, прослуховующи радіо, але й свої улюблені музичні композиції. Скачати пісню Cro – Whatever здесь на Nur а також інші пісні цього відомого репера з Німеччини можно на сайті nur.kz.