Що таке інфрачервона сауна

інфрачервона сауна

інфрачервона саунаВсе більшої популярності набувають, що з’явилися порівняно недавно, інфрачервоні сауни. Головний принцип роботи в тому, що інфрачервоні промені нагрівають людське тіло, генеруючись за рахунок стаціонарних випромінювачів. Сама сауна, це добре герметичне невелике приміщення, у якого є спеціальних вхід. Є одномісні модифікації, які легко можна поставити у ванні або просторій лоджії міської квартири.

У екстер’єрі і інтер’єрі переваги віддають деревним матеріалам. Добре використати кедр, він має заспокійливий ефект, знижує на багато рівень нашої втоми і добре допомагає повністю розслабитися. Кедрова деревина прекрасний антимікробний засіб. Так само при обробки сауни можна використати вільху, березу, осику і липу.

Інфрачервоні випромінювачі

Безперебійну генерацію при нагріві людського тіла забезпечують саме інфрачервоні випромінювачі. Вони працюють від електричного струму. Випромінювачі бувають металевими і керамічними. Металеві виготовляють із сплаву хрому або нержавіючої сталі, нікелю або заліза. Ці матеріали застосовують і для електричних печей, які часто встановлюються в звичайних лазнях. Для того, щоб якості, що проводять, були кращі, металеву частину покривають спеціальним складом.

Термін експлуатації 15 років і більше. Ці прилади відрізняються особливою надійністю. Керамічні випромінювачі не відрізняються такою довговічністю у використанні, як правило, це не більше 10 років. Вони крихкі, але мають хороший коефіцієнт корисної дії. При рівномірному розподілі променів, емісія досягає 90%.

Спектральна область при цьому 5-15 мікрометрів, що являється оптимальної для довгої хвилі для сприйняття людським тілом. Спеціальні присадки, наприклад двоокиси цирконію, які додаються до випромінювачів, дають високу теплову інерційність.