“Індики: Назад в майбутнє 3D”: пташку жаль

Індики: Назад в майбутнє 3D

Індики: Назад в майбутнє 3DДень подяки. Для нас ці слова звучать як пустий звук, а в США день подяки – це національне свято, і головне блюдо в меню – індик. Це і стало основою сюжету нового анімаційного мультфільму “Індики: Назад в майбутнє” від  техаської  студії Reel FX. Тут чого тільки не буде, один індик живе у Білому домі разом з президентом, а інший одержимий ідеєю подорожі в часі.

У загальних рисах мультфільм вийшов дуже динамічним, завзятим і святковим. Мультик неодмінно сподобатися усій сім’ї.

Далі про сюжет. Індик Реджі ріс на фермі, а його життя одноманітне, як і у інших. Проте він думав головою, а не шлунком, і знав, навіщо їх відгодовують. Індичка – головне блюдо на столі в день подяки. Але одного разу Реджі забирає до себе дочка президента США, і індик живе розкошуючи у Білому домі, не боячись потрапити на святковий стіл. Хороше життя героя закінчується з появою іншого індика на ім’я Джейк, який примушує Реджі проникнути у бункер з машиною часу і відправитися в 1621 рік, щоб не дати відбутися першому дню подяки і переписати сторінки історії.

Не можна не помітити зростаючу тенденцію американських аніматорів на національні свята. Розвелося дуже багато мультфільмів про Санта-Клауса, пасхального кролика і інших героїв свят. В даному випадку головні герої виступають індики, правда, в ролі їжі. Щоб змінити ситуацію, індики Реджі і Джейк переносяться в минуле.

І, незважаючи на малий бюджет, техаські аніматори все ж змогли випустити якісний продукт з хорошою анімацією. Персонажі виглядають потішно і привабливо, хоча насправді індики дуже безглузді птахи. Сценарій написаний непогано, але події передбачувані і схожі на марення. Але з іншого боку глядачам не доведеться нудьгувати, в мультфільмі є машина часу у формі яйця, переміщення в часі, романтична сюжетна лінія, метушня в лісі і під землею, відверта реклама піци, ряд вдалих жартів і, звичайно ж, экшн. Ще в мультику існує трагічна складова. По ходу подій помирає один з головних персонажів, що не природно для мультфільмів такого формату.

“Індики” – це комедійний анімаційний мультфільм, який приємно дивитися усією сім’єю, і що відображає серйозну думку про те, що війни без жертв не буває.

До речі якщо ваші діти полюбляють дивитись мультики, то зараз їз досить багато в інтернеті. Наприклад Рио 2 що також є досить динамічним мільтфільмом, як і той, про який ми говорили в статті. Дивистись мульти з маленькими дітьми вдома набагато зручніше і простіше.