Індія. Відпочинок на острові Гоа

острів Гоа

острів ГоаІндійський курорт Гоа розташований на Аравійському морі, і вважається одним з кращих курортів в південно-східній Азії. Чим же так привабливий відпочинок на Гоа? По-перше, своїми пляжами, що простягнулися на 100 кілометрів уздовж Індійського океану. По-друге, курорт має розвинену туристичну інфраструктуру. Тут є все для гарного відпочинку – бари, ресторани, дискотеки, казино, умови для занять водними видами спорту, а також готелі будь-якого рівня. Крім того, Гоа – це самий европерезірованний регіон Індії.

Однойменний штат поділений на північну і південну частину. Тури сюди, особливо на південне узбережжя, люблять купувати європейці середнього достатку, а також багаті індуси, курорти цього регіону, особливо за індійськими мірками, вважаються найбільш дорогими. У північній частині Гоа, в численних селищах, воліє відпочивати “просунута” молодь з Європи та Америки. Причому завдяки цій самій молоді, курорт Гоа став відомий на весь світ і сюди кинулися потоки туристів в пошуку нових відчуттів і знайомства зі східними релігіями. А хіпі 60-х років до того сподобалося тут, що вони перетворили ці місця в своєрідний острів свободи і любові.

Зараз в Гоа приїжджають туристи з усіх точок земної кулі. Тут можна знайти відпочинок на будь-який смак і гаманець. Можна розміститися в готелях, пансіонатах, котеджах, гестхаузе, і навіть християнських притулках. Готелі 3-5 зірок бажано бронювати заздалегідь, а якщо ви хочете зняти щось подешевше, то краще зробити це на місці. У Гоа вас зустрінуть всі радощі життя. У готелях, потопаючих в екзотичної зелені, уздовж білих піщаних пляжів, ви отримаєте повноцінний і якісний відпочинок. Ну а якщо вам набридне ніжитися на білому пісочку, можете оглянути всі природні краси острова. Це маленькі частини суші, дикі пляжі, красиві озера, гірські водоспади, і тропічні джунглі.

Якщо ви любите морські прогулянки, то численні круїзні компанії готові запропонувати вам прокотитися на яхтах уздовж побережжя, або здійснити річковий круїз по крокодилової джунглям або мангровим гаях. Звичайно ж варто відвідати центр аюрведи, де майстри, які знають стародавні процедури для тіла, за рецептами індійської медицини, здійснюють свої чудеса. Безсумнівно, ваш відпочинок на острові Гоа стане одним з найяскравіших пригод у вашому житті.

P.S. На сайте obuvopt.info сейчас проводится распродажа обуви, поэтому вы можете купить обувь оптом и в розницу подобрав себе любые варианты от обычных кед до шикарных туфель.