Індійське свято «горщика»

Індійське свято

Індійське святоКожні 12 років кілька мільйонів людей збираються неподалік від міста Аллахабад (Індія), де до Гангу впадає річка Джамна для того, щоб відсвяткувати релігійне свято, яке називається Кумбх Мела.

Кумбх Мела – це «свято горщика», який за повір’ям людей виготовили боги і наповнили його нектаром безсмертя. Та боги не змогли поділити цей горщик між собою. Під час суперечки вони розбризкали нектар, крапля якого впала на землю неподалік від міста Аллахабад.

Індійський народ вірить, що обмивання у річці під час святкування Кумбх Мела допомагає їм відчиститися від своїх гріхів. Це свято триває цілий місяць. В ньому можуть взяти участь навіть туристи з будь-якої країни та будь-якої віри. У книзі рекордів Гінеса Кумбх Мела вважається святом, яке збирає найбільшу кількість людей в одному місці.

P.S. В интернет все чаще покупают не только компьютеры, но и дома с машинами, по крайней мере недвижимость в донецке или другие городах удобнее, быстрее и проще выбирать именно онлайн, а дальше уже дело техники.