Корисні властивості імбиру

імбир

імбирЗгадки про імбир ми можемо зустріти в художній літературі, казках, кулінарних книгах. Виявляється, що корінь імбиру має дуже багато корисних властивостей, а саме: антиоксидантну, антисептичну, бактероцидну, знеболюючу, протиспазматичну, тонізуючу, розсмоктуючу, потогінну дії і має здатнісь загоювати. Також він містить велику кількість вітамінів, мінералів, амінокислот, які є необхідними для нормального функціонування всіх систем організму.

В народній медицині корінь імбиру використовують для покращення імунітету. Крім того, доведено, що імбир може замінити жувальну гумку, бо його властивості здатні знищити залишки запахів та смаків у ротовій порожнині. Також він сприяє покращенню травлення та нормалізує роботу травної системи.

Вживання імбиру в їжу покращить самопочуття вцілому. Бо його кориневище знімає всі симптоми ”морської хвороби”, покращить роботу нервової та імунної системи. Якщо жувати імбир в сирому вигляді, він на довго освіжить ваш подих.

Отже імбир – це дуже корисна та лікарська рослина. Вона здатна покращити здоров’я і зможе замінити деякі лікарські засоби.