Ілюзії

Ілюзії

ІлюзіїІнколи душі здається, що це зовсім нескладно – вистрибнути з лабіринту, в якому її утримують “пристрасті” і “благо”. Потрібно просто прийняти рішення, і справа зроблена. І душа не розуміє, не може зрозуміти, що цей лабіринт – її доля в нашому світі. Що з нього не можна вистрибнути, що від нього не можна відректися, не можна зробити вигляд, ніби його не існує і він не має значення.

Але він є! І це Доля! Спроби закрити очі на реальність, створити ілюзійний світ – одна з тисяч солодких спокус душі. Вона малює собі казковий замок, вона малює собі світ, в якому все просто, все правильно, все красиво. Душа малює свій замок по спогадах, слідами спогадів про той світ, де царює Краса. І лише одна проблема – він, цей її намальований замок, не справжній. Насправді душа залишається все в тій же грі, яку ведуть її “пристрасті” з уявленнями про “благо”.

Знайдений вихід – просто нова конфігурація попередніх сил, нічого більшого. Життя душі в тілі – це як заключення в одиночній камері. А вихід, який вона раз у раз “знаходить” – це лише плід її хворобливого світосприйняття, її галюцинацій. Там, де немає співбесідників, душа розмовляє з власними фантомами. І випробовує жах, коли, раптом, усвідомлює власну самоту.

P.S. Жизнь вообще сложная штука, иногда так хочется расслабиться, красивые стриптиз танцы в приятном заведении в окружение очаровательных девушек поможет забыть рабочие проблемы.