Ігри на iPhone 6 Plus

Ігри на iPhone 6 Plus

Ігри на iPhone 6 Plus З кожним роком обчислювальна потужність смартфонів зростає. Навіть тривимірні ігри у форматі Full HD на екрані мобільного пристрою ми вже сприймаємо як річ закономірну і цілком буденну, хоча зовсім нещодавно таке досягнення здавалося маловірогідним.

Що таке Full HD?

Уперше термін використали в 2007 році для характеристики деяких продуктів компанії Sony. Full HD має на увазі дозвіл 1920x1080p, іншими словами, на екрані поміщається 1080 горизонтальних ліній (у попередньому форматі – 720). Правда, через особливості окремих облаштувань цифри можуть трохи відрізнятися.

Дозвіл 1080p використовують головним чином при трансляції телевізійних каналів і запису відео на Blu-Ray, у відеокамерах і планшетах, відеоіграх і, зрозуміло, мобільних пристроях.

Смартфони проти приставок

Як виявилося, на відміну від новітніх смартфонів, зокрема iPhone 6 Plus, потужним ігровим консолям, приміром, PlayStation 4, Xbox One, видавати картинку з дозволом 1080 пікселів дуже часто не під силу. Тому сьогодні саме мобільні пристрої відкривають величезні можливості для творців тривимірних відеоігор. До того ж ви можете вдосконалити свій девайс яскравим чохлом, замовте його на сайті http://iphonov.com.ua/.

До речі, завдяки особливій технології, яку в Apple назвали Metal, розробники мобільних ігор отримують цілий набір переваг, головне з яких – абсолютно новий вражаючий інструментарій для вдосконалення обчислювального потенціалу графічної системи.

Вже тепер, аналізуючи властивості iPhone 6 Plus, багато хто замислюється, чого ж чекати від наступних поколінь смартфонів, чи зможуть вони залишити далеко позаду ігрові консолі Sony і Microsoft. Швидше за все, відповіді чекати слід найближчими роками.