Ігрова залежність

Ігрова залежність

Ігрова залежністьІгрова залежність. Як багато і як одночасно мало сенсу в цих двох словах. Разом з іншими формами залежностей, будь то алкогольна або наркологічна, ігрова залежність завдає дуже великої і частенько навіть непоправної шкоди здоров’ю людини як психічному, так і фізичному.

На жаль, самостійно позбавитися від такої залежності зможе лише людина, що має величезну силу волі, а такі люди, самі розумієте, залежностями і не страждають у більшості своїй. Таким чином, з усього сказаного можна зробити єдиний правильний висновок – якщо ви помічаєте, що ви або хтось з ваших близьких починає надто багато і часто відвідувати різноманітні ігорні заклади, то вам слід негайно звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців, поки не стало зовсім пізно.

Відомі випадки, коли в таких залах програвали машини, квартири, все, що було у людини. Людина, по суті справи, залишалася бомжом з жодною копійкою в кишені. Ви ж не хочете, щоб ви або хтось з ваших дорогих людей закінчили свій життєвий шлях ось так? Звісно, якщо людина може контролювати свої вчинки в будь-яких ситуаціях і грає, не витрачаючи усі свої гроші, з розумом, то це інша справа. Наприклад, вам часто дуже щастить або ви класний гравець у покер і можете собі дозволити програти десь 200-300 долларів на місять. Пошуайте в інтернеті фразу играть в лотерею і знайдете багато сайтів, де можете спробувати свою вдачу.

Усі ігорні заклади працюють, грунтуючись на принципі так званого кругообігу. У спрощеному виді схема цього самого кругообігу є наступною. Як відомо, виграші в подібних закладах досить рідкісні, що робиться з метою підтримки в клієнтах азарту і бажання легких грошей. Тому клієнт гратиме і гратиме, сподіваючись на те, що ось-ось зараз випаде джекпот на стопятьсот грошових одиниць. Джекпот, природно, не випадає, внаслідок чого пацієнт програється в пух і прах, повертається додому з думками, що ось завтра-то він вже точно відіграється.

Слід розуміти, що в таких випадках навіть вигравши заповітний джекпот, пацієнт не кине свої походи в ігрові заклади, саме тому джекпот довго у нього не протримається і незабаром повернеться назад в касу ігрового закладу, в якому він був виграний. Це і є схема кругообігу.

Будь-який ігорний заклад щосили намагатиметься утримати своїх клієнтів, пропонуючи їм супер-виграші, розміри яких обчислюються сумами з шістьма нулями. Адже власники цих закладів знають, що, вигравши навіть мільярд в їх закладі, клієнт через день-два повернеться за другим, внаслідок чого втратить і того, що виграв, і те, що мав до виграшу.