З якими іграшками грається новонароджений

іграшки для малюків

іграшки для малюківМалюк до 1 місяця вважається новонародженим. З якими іграшками він грається, відповідаємо однозначно, ні з якими. Найголовніша і єдина його іграшка – це мама. Це зовсім не означає, що іграшки для вашого малюка не потрібні. Вони просто необхідні. По-перше, усі іграшки мають бути безпечними. По-друге – яскравими, але не отруйно яскравими. Іграшки для новонародженого, не для того, щоб грати з ними, а для того, щоб його розвивати. Щоб малюк зміг вас добре бачити і чути, грайте з ним. У новонародженого мають бути брязкальця з різним тоновим звуком, і великі, але не дуже великі, яскраві предмети. Це можуть бути будь-які іграшки, які видають звук: м’ячики-пискавки, уточки, зайчики. З усіма цими іграшками гратиметься мама, розвиваючи свого новонародженого.

Над ліжечком малюка, традиційно вішають мобіль. Чомусь вважається, що малюк лежатиме і дивитиметься на іграшки. Якщо цей мобіль ще і з музикою, то мама може включити музичний режим і спокійна мелодія заспокоїть дитину. Він розглядатиме іграшки на мобілі, слухати музику і рідше тривожити маму. Мобіль – дуже популярний, і його можна легко знайти у будь-якому дитячому світі. Тільки ось де узяти такого малюка, щоб спокійно лежав, слухав і дивився?

Малюк, хоч і новонароджений, але він вимагає до себе уваги. Йому потрібний голос мами, а не електронна заміна. Мама міняє інтонацію, постійно розмовляє з малюком, показує йому різні іграшки, пищить і гримить ними, погладить малюка своєю ніжною рукою і він заспокоїться. Можна повісити мобіль і грати з малюком тими іграшками, які там важать, але це не дуже зручно, у мами заболить спина.

Можна покласти дитину на розвиваючий килимок. На ньому кріпиться дуга з іграшками. Це менш традиційна іграшка, але більше підходить для спілкування мами і її новонародженого. Зазвичай на дузі висить дзеркало, іграшкові тварини, зубне кільце. Усе яскраве, м’яке, все гримить. Деякі іграшки можна потягнути і вони “втікатимуть” назад вгору. Мама може покласти малюка на килимок, все одно ж вона кладе малюка на ліжко, коли грає з ним. У мами не втомлюватиметься спина, і вона зможе пограти з малюком спокійно. На килимку можна і масаж малятку зробити, погладжуючи його ручки і ніжки, і повертаючи його на животик.

Будь у малюка мобіль або килимок з іграшками, все одно він один лежати не буде. Тільки разом з мамою зможе дитина гратися брязкальцями. До 3 місяця малюк зможе добре тримати голівку, брати іграшки в ручки і тягнути їх в рот. У ліжечку з мобілем йому буде нудно, а мамі легше пограти з малюком на килимку.

Коли дитині виповниться півроку, ні килимок, ні мобіль йому будуть не потрібні. Іграшки знімаються, і дитина грає з ними самостійно. Так що вибирати мамам, звичайно. Можливо, у вас дитина самостійна і може обійтися деякий час без мами. Тоді і мобіль можна купити і музику включити. У будь-якому разі маму ніхто новонародженому не замінить.

P.S. Сейчас игрушки для любого возраста можно заказать через интернет. В разных магазинах подобрать и купить детские игрушки не составит особо труда. Ассортимент большой, а цены детских забав будут ниже обычных магазинов.