Унікальна ідея бізнесу в галузі туризму

бізнес туризм

бізнес туризмОстаннім часом на ринку туристичних послуг стало конструктивно формувати такий напрямок як соціально-політична подорож. Все більше іноземних туристичних фірм почали рекомендувати турпоїздки для екстремалів, конструктивно захоплюються політикою і прагнуть користуватися інформацією з першоджерел, щоб на власні очі побачити, що відбувається за лаштунками популярних суспільно-політичних ігор. Співучасники суспільно-політичних турпоїздок мають всі шанси відвідати політично значущі зони, поговорити з місцевими мешканцями, зустрітися з місцевими кореспондентами, дипломатами, чиновниками, резидентами інтернаціональних федерацій, а крім того поставити їм цікаві запитання.

Чеська туристична компанія пропонує суспільно-політичні турпоїздки по «пам’яткам корупційної Праги». Всі спраглі дізнатися тіньову сторону Чеського уряду і Держслужбовців запрошуються в тригодинну екскурсію по політично важливим місцях, включаючи Міністерство Внутрішніх справ, Празький Палац-резиденцію функціонуючого президента Чехії Вацлава Клауса (Vaclav Klaus) і будинок, в якому розгорівся гучний скандал за участю колишнього порадника Марека Даліка (Marek Dalik).

За словами представників компанії CorruptTour, організовувані ними корупційні тури – це безпрецедентний випадок в історії, такого ще не пропонувала жодна туристична компанія. Учасники політичних турів вперше отримають можливість ознайомитися зі знаменитими хабарниками і корупціонерами країни. Крім секретної інформації з першоджерел туристи отримають приємний бонус у вигляді сувенірів. Доерчі щоб трохи зекономити на сайті тут дешеві авіабілети можете знайти і легко забронювати.

Поки для туристів діють дві пропозиції: тур по чеським лікарням, де процвітає взятнічество і беззаконня Hospital on the Edge of the Law, і тур по секретним місцях чеських політиків Prague Сronу Safari. Вартість участі в корупційному турі становить 25 EUR з людини. Тури групові і проходять щотижня по п’ятницях і неділях.

Кажуть, що корупція – це новий бич Східної Європи. Але корупція залишається проблемою і для Західної Європи. Зрозуміло, не скрізь картина однакова. Проте загальні контури корупційної проблеми приблизно однакові скрізь. Можливо, тому ідея організації корупційних турів матиме успіх на європейському ринку туристичних послуг.