Ідеї найоригінальніших подарунків

Ідеї подарунків

Ідеї подарунківСьогодні, щоб здивувати друга або подругу незвичайним подарунком, не треба ходити за тридев’ять земель, досить звернутися по допомогу до Інтернету, а вже там, відома справа – знайдеться все. У цій статті, я хочу запропонувати вам ідеї незвичайних подарунків на усі випадки життя.

Яєчко, не просте, а чарівне. Наливаєте в скляний посуд воду, занурюєте туди яйце, і незабаром з нього “виклюється” квітка, листя якої буде прикрашено написом “Я тебе люблю! ” Яка дівчина встоїть?

А перед м’якою клавіатурою не встоїть будь-який програміст. Даний девайс можна згортати рулоном, заливати каву – все йому байдуже!

Гаджет не такий незвичайний, наскільки корисний, – пилосос для клавіатури, для нього є ліхтарик і змінна насадка. Справно пилососить комп’ютерні “клави” і панелі мобільних телефонів, живлячись від USB- порту комп’ютера. Не менш популярні подарункові сертифікати київ будь то чи лондон – люди залюбки дарять одне одному незабутні враження.

Кому не захочеться випробувати будильник, який можна кинути в стіну? Просто схопити, почувши його звоніння, та і запустити в стіну! Будильник тільки того і чекає, залишаючись цілісіньким, а ви, вкравши для себе зайвих десять хвилинок сну, абсолютно щасливими опускаєте голову на подушку.

Коли ж настав момент пробудження, згодиться і така дрібниця – радіо для душу. Заряд бадьорості і гарного настрою після водних процедур забезпечені.

“Життя неможливо повернути назад” А ось і ні! Обернути час назад можна за допомогою пісочного годинника із зворотним ходом. Пісок усередині годинника не сиплеться, як годиться, вниз, а плавно струмує вгору. Вибирайте подарунок найбільш відповідний до вашого випадку.