Ідеальна жінка – усього лише стереотип?

Ідеальна жінка

Ідеальна жінкаІдеал – просте по звучанню, але не просте за значенням слово. Найчастіше, воно застосовується до жінок, рідше до чоловіків. Який сенс воно включає? Що хоче сказати чоловік, коли говорить про ідеальну жінку?

Варто відразу відмітити, що досконалість і ідеал, поняття різні. Чому? Тому що досконалість – це поняття вищої міри якості. Досконалих людей не буває, ми не уміємо правильно урівноважувати якості, які в нас є.

Крім того, ми не проявляємо їх досконало, тому що часто помиляємося і йдемо на компроміс зі своїми почуттями, тоді як треба скористатися розумом. А ось що стосується ідеалу, та справа йде трохи інакше. За поняттям, воно схоже з досконалістю, проте, ідеал – це деякий стереотип, складений в голові певної людини, в даному випадку чоловіка.

Виходить, що ідеальних людей в загальному значенні не буває, адже ідеал ми придумуємо собі самі. Коли чоловік говорить про ідеальну жінку, він може підкреслити цим виразом її гідності, а не виключення яких-небудь недоліків. Він не говорить: “Вона досконала”! Швидше він говорить: “Вона якраз по мені”! Спеціальні жіночі тренінги будуть пресній статі у пригоді щоб завоювати увагу чоловіка.

Багато хто вважає, що ідеальна жінка, це знамениті “90-60-90”, довге волосся і ноги, осина талія і багато що інше. При цьому зовнішні дані, поєднуються з якнайглибшим внутрішнім світом, знанням ціни самій себе і упевненістю. Рідко, але такі жінки дійсно існують. Тільки залишається одно “Але”!, для когось такі жінки дійсно ідеал, а для когось нудні і в’ялі домогосподарки.