Hyundai i40 – сімейний автомобіль спортивного типу

Hyundai i40

Hyundai i40Вже в першому кварталі поточного року на російському ринку з’явиться довгоочікувана Hyundai i40. На відміну від Форда, де всі моделі єдині для всього світу, в Хендай вважають, що для кожного континенту слід розробляти свої моделі.

А Hyundai i40 якраз і є та сама модель, якої немає в США, зате вона вже зараз завойовує серця російських автолюбителів. І не дивно, адже зовнішність цієї моделі спеціально була розроблена саме конструкторами європейського бюро Hyundai.

У розробці цієї моделі була продовжена нова концепція компанії «хвилясті лінії». Щоб зробити седан ще більш популярним, виробники постаралися зовні піти від чіткого поділу на відсіки: двигун, пасажирський салон, багажник. Крім того, в новенькій i40 кілька занижена дах, що додає автомобілю схожість з купе. Салон цієї моделі під стать кузову. Приємні форми, благородна оббивка, поєднання чорного пластика з алюмінієм, яскравий сенсорний дисплей для водія – все це роблять автомобіль зовні значно дорожче, ніж насправді. А цього і потрібно нашому покупцеві.

Але не тільки зовнішніми даними вирішено було завойовувати серця споживачів. Навіть у базовій моделі інженери передбачили 7 подушок безпеки, підігрів керма, парктроніки, систему навігації, камеру заднього виду і навіть систему авто парковки. Під капотом Hyundai i40 може розташовуватися як дизельний, так і бензиновий мотор, та й коробка передач на вибір: шестиступінчаста механіка або автомат. Потужність моторів варіюється від 115 к.с. до 177л.с. І ще один незаперечний плюс на користь i40: за результатами краш-тестів ця машин отримала найкращий результат – 5 зірок.

Серед незаперечних плюсів цього автомобіля можна виділити хорошу організацію простору: великий багажник, куди можна покласти дитячі коляски, просторий пасажирський салон да буде зручно усій сім’ї а також безліч кишеньок і ніш. Крім цього тут хороша аудіо система і зручні роз’єми, куди легко підключаються потрібні в сімейному подорожі дріб’язки.

В ході тест-драйву з’ясувалося, що цей автомобіль передбачений швидше для подорожей на далекі відстані, ніж для високих швидкостей і крутих віражів. Він добре і плавно тримає дорогу, легко переключає передачу, і навіть якщо довести його до самих піків оборотів (обмеження на 7000), то і тут буде відчуватися колишня плавність. Крен кузова тут так само допустимі.