Як вибрати хутряну шубу?

хутряна шуба

хутряна шубаХороша шуба – це досить розкішна і дорога річ, тому до її купівлі варто підійти з усією відповідальністю, керуючись не тільки модними тенденціями, але і звернути найпильнішу увагу на якість виробу. Для здійснення вдалої покупки знадобляться деякі знання, які дозволять бути напоготові, і не нарватися на підробку.

1. Насамперед потрібно чітко визначитися з моделлю верхнього одягу, яка необхідна, потім подумати про хутро, з якого вона буде зроблена. Фасон краще підбирати по фігурі таким чином, щоб підкреслити всі достоїнства і приховати можливі недоліки.

2. Якість хутра можна визначити візуально. Особливий блиск має норкова шуба. Найважче хутро з каракуля, видри, песця та соболя, а найлегший – з ховраха, хом’яка і зайця. Але важкий виріб може свідчити і про неправильну вичинку шкурки. Тому на дорогих шубах підкладка зашита не до кінця і візуально можна оглянути зворотний бік шкурок і переконатися в їх якості.

3. Після того, як питання з якістю виконання буде вирішено, потрібно підібрати модель, що ідеально підкреслює фігуру. Якщо стоїть завдання купити верхній одяг не на один сезон, то варто зупинити свій вибір на фасоні класичного пошиття, для прихильниць модних новинок підійдуть моделі останніх сезонів. На сьогоднішній день мода мінлива, тому шубки різноманітних фасонів є у продажу, головне підібрати найбільш відповідний. Як бачите вибрати хутряну шубу не так вже й просто, це звичайно не окуляри wayfarer або якісь аксесуари для одягу – тут дуже багато нюансів.

4. Справжність таких дорогих виробів, як хутряні шуби можна визначити на дотик. Погладжування його поверхні повинно викликати приємні тактильні відчуття, повинно виникнути відчуття його еластичності і пружності. Ні в якому разі, ворсинки не повинні випадати. Приклавши шматочок білої тканини до поверхні виробу, можна дізнатися, чи пофарбовано воно, адже неякісне фарбування призводить до того, що матеріал линяє від дощу або снігу. Однак бувають моделі, які припускають фарбування, але воно повинно бути обов’язково ідеальним. У сучасних колекціях такі фактури незвичайних для хутра забарвлень є хітами.

5. Підкладку на дорогих моделях шуб, зазвичай не прострочують знизу, тому можна промацати якість зсередини.

6. Доказом фірмового походження шуби служить маркування, розташоване на етикетці виробу, де так само вказані умови правильного догляду за верхнім одягом, якими слід обов’язково користуватися.