Гурт «Панке Шава» виступав у Львові і говорив про освіту

15 лютого гурт «Панке Шава» в рамках всеукраїнського туру «P.S. Love Tour» виступив спільно із рок-вар’єте «КораЛЛі» у Львові. У нашому місті полтавські рокери виконали більшість своїх відомих хітів і продемонстрували всім присутнім справжнє видовище у неповторному і самобутньому українському стилі.

Розпочав свято музики в етно-роковому стилі івано-франківський гурт «КораЛЛі», який назвав гурт «Панке Шава» своїми справжніми друзями і побратимами у справі популяризації України та української культури. Центральна постать свята, гурт «Панке Шава», тримав драйвовий настрій в клубі більше трьох годин і не залишив жодного байдужого глядача.

Окрім концерту «Панке Шава» взяли участь в соціальній акції об’єднання «ЗаСтуда» – «Освіта – диплом. Диплом не освіта», давши своє визначення поняттю «освіта». На думку соліста гурту Тимофія Мороховця слово “освіта” складається з двох слів: “ОС” і “Віта”, в результаті виходить «операційна система життя». «Якби ж тільки так було», – додав соліст гурту.

В рамках свого туру гурт виступить у 15 містах України, в яких відіграє 17 концертів. Також гурт зіграє на фестивалях у Любліні та Штутгарті.

Світлини Олега Гордійчука