“Хто рано встає…”

“Хто рано встає, тому Бог дає”, – голосить народна мудрість. А от сьогодні зранку почула трактування цієї фрази на сучасний лад : “Хто рано встає, тому потім весь день спати хочеться”. Напевно, більшість із вас мене розуміє, а насамперед ті, хто проводить півночі за вивченням життєвонеобхідних дисциплін, якими штурмують нас навчальні заклади. Та ніч минає настільки швидко, що часу на здоровий сон практично не вистачає. Звісно, на ранок ти відчуваєш себе живчиком, у якого за плечима довга, продуктивна ніч — ти ж не байдикував, а знання здобував! Проте новий день — нові турботи, і відіспатись тобі ніхто не дозволить! З чого ж розпочати ранок, щоб день пройшов “на ура”?

Найперше, закликаю до правильно налаштування власної свідомості. Скажи співмешканцям ; Доброго ранку, як спалось?”, проблемам :” Ховайтесь, падлюки! Сьогодні я вас вирішу”, а самому собі : “ Усе буде перфектно, бо я найкращий(а)!”. Останнє — ніякий не нарцисизм і обожнювання власної персони, а насамперед спосіб вселити у себе віру у власні сили. Варто навчитись думати СВІТЛО, бо ж думки мають властивість матеріалізуватись!

Другим важливим кроком є створення хорошого настрою, який ти повинен(на) передавати усім, хто тебе оточує протягом цілого дня. Для цього варто лише вийти на балкон чи прочинити вікно. І байдуже, яка там погода за межами твого дому, головне щоб погода всередині була сприятливою. Глибоко вдихни повітря ( гарячого чи холодного, свіжого чи не надто ароматного), і заплющ очі… Переконай себе у тому, що причин для хвилювання немає!

Третім, не менш важливим, чинником є ранкова зарядка. Мається на увазі не процес приєднання до свого тіла зарядного пристрою і увімкнення його в розетку, а легкі спортивні вправи. Для цього достатньо виконати 10-15 присідань, мінімальні розтяжку і дещо попрацювати із пресом. Така ранкова розминка не лише змусить тебе пробудитись, а й стане запорукою підтримки тіла у хорошій формі!

Тепер ти не лише розумник, а й спортсмен, тому заслужив на сніданок. Рекомендую поділити його на дві частини. У першу вкласти щось ситне , але не надто калорійне. Пропоную на розгляд різноманітні каші, пластівці та супи. Шодо другої частини, то це може бути чай/кава/сік , доповнений смачним пиріжком/тістечком/морозивом. Ну, як після приємного сніданку ти зможеш дратуватись, кричати і виробляти молекули злості? Але затям одне : не переїдай, бо знову спати захочеш…

А далі все йде за планом : макіяж ( у когось — ні), вибір одягу, збирання сумки і похід туди, куди тобі треба — школа, ВУЗ, робота. Коли зустрінеш дорогою знайомого, то не забудь подарувати йому дещо цінне — щиру усмішку. Нехай над морем сірості засяє гаряче сонце! А коли твій чудовий день добіжить кінця, згадай про цей сайтик, зайди і поділись враженнями. Або ж скажи, що я не маю рації. Проте не вірю, що таке можливо….

Ваша ю.

Народилась неважливо коли, але жаль, що не восени. Люблю жовте листя, мокрі лавки, львівську бруківку і червоні доріжки на сходах. Люблю життя, і чекаю на взаємність. Не вірю в гороскопи, не вірю в долю, вірю в себе.