Грузинська магія в Донецьку – Ніно Катамадзе

Знаєте, чого не вистачає багатьом виконавцям? Щирості. Чудові вокальні данні, гарна музика, талановито складені тексти, відмінні технічні можливості – є всі складові для успішного виступу, однак після концерту повертаєшся розчарований, відчуваючи, що не отримав чогось дуже важливого, за чим і приходив послухати артиста наживо. Не було діалогу, обміну емоціями, коли віддаєш своє тепло, свою любов, а отримуєш в сто разів більше. Є щось сакральне, стародавньо-ритуальне в тому єднанні з музикою, яке з’являться, коли концерт відіграний «на максимумі».

І саме на такий пощастило потрапити донецьким поціновувачам джазової музики 17 лютого – до України з новим альбом «Red» завітали відома грузинська джазова співачка Ніно Катамадзе та група Insight в складі Гочі Качеішвілі (гітара), Давида Абдуладзе (ударні) та Учі Гугунави (бас-гітара).

Альбом «Red» став четвертим, що записала Ніно разом з творчим колективом Insight, хоча на сцені 38-річна співачка з чотирьох років. Попередні платівки також носили назви кольорів: подвійна «White» та «Black» і «Blue», в записі якого, до речі, брав участь київський камерний оркестр «Collegium Musicum».

Просторий концертний зал був заповнений вщент, люди стояли обабіч рядів – повний аншлаг, не зважаючи на недешеві квитки. І це саме той випадок, коли за отримане задоволення згоден заплатити навіть більше, бо воно того варте. Концерт розпочався, на диво, майже без затримки, з інструментальної Way To Lo, яка очолює альбом, а потім вийшла сама Ніно. З дитячою безпосередністю і щиросердям привіталася з публікою і далі почалася магія. Співачка легко, немов бавлячись, заполонила своїм голосом весь зал, змусила пройнятися музикою наскрізь, переживати і радіти разом з нею. Вона немов плакала при виконанні сумної Gipsy, заряджала несамовитою енергією, коли співала Leo і дарувала свою любов через пісню Springtime, заспівавши частинку приспіву українською: «Я вас кохаю!».

Хлопець, що сидів поперед мене, десь після двадцятої хвилини концерту почав потроху рухати плечима в такт музиці. Я оглянула зал – так, шаманський голос Ніно Катамадзе вплинув на всіх, люди примружували очі, відбивали темп пальцями рук і тихенько шепотіли слова зі знайомих пісень. А коли зазвучали перші акорди I Will Come As A Snow, я закрила очі і повністю віддалася музиці, яка перетікала хвилями поміж людей. Останню пісню шанувальники слухали стоячки.

Любов звучить саме так, як співає про неї Ніно Катамадзе.

Это чоень удобно – уборка помещений Донецк от компании «Моем город». Услуга включает в себя уборку помещений таких как: офисные здания, здания медицинских учреждений, гостиниц, торговых центров, высотных зданий, банков, школ, жилых домов и других подобных объектов.
 • Даша Холоділіна

  Дякую, дуже класний звіт! Жалкую, що не пішла – бо вирішила поїхати до Одеси на Флетчера))
  Проте у цьому є і гарна сторона – тепер ми маємо два матеріали з фото :))

 • Олександра Арінєнкова

  Можна-можна! Я вчора вирішувала моральне питання щодо того, чи писати про мікрофона з солі, який ви Ніно подарували і вимушено робити рекламу, чи не писати – і не робити. Абзац так і лишився в чорнетці. А так – я ж вас люблю, якби не ви – не бачити нам купи непопсових заходів.

 • Ксенія

  Ну вот – тепер всі знають, що мі подарували Ніно класний мікрофон з кристалів солі! от так. А чому подарували? Тому що нам в цьму році виконується 10 років. От таке!

 • Олександра Арінєнкова

  Даша Холоділіна, а я шкодую, що не потрапила на Флетчера, бо Депеш Мод – це сила. Взагалі була не в курсі про подію. Тож вдячна, що Ви написали статтю про концерт!

 • Таня

  Классная статья! Уверена, благодаря ей у Нино появятся много новых почитателей! ;)