Професія HR-менеджера

HR-менеджер

HR-менеджерТака професія дуже цікава, особливо для тих, хто любить спілкування з людьми. І так насамперед хто такий HR- менеджер? Це професіонал, який відповідає за політику і стратегію управління персоналу певної компанії. Людина, яка хоче стати Hr-менеджером, повинна вміти  вислухати співробітника, оцінити його особливості поведінки, зуміти спрогнозувати  професіональну успішність та іноді дати корисну пораду, яка сприятиме розвитку компанії. Фахівець з HR має вміти ефективно керувати персоналом.

Де потрібні такі спеціалісти?

HR-відділ є практично в кожній організації, що поважає себе. Там працюють менеджери по персоналу різної спеціалізації: ті, хто набирає співробітників в компанію, навчають їх, мотивують і розвивають професійний потенціал.  Отже такі спеціалісти потрібні будь-якій компанії, незалежно від сфери діяльності.

Плюси професії: цікава та прибуткова, має перспективи, можна самореалізуватися, якщо ти добрий спеціаліст. Можна легко знайти роботу і мабуть найголовніше, це-посада для творчих людей.

Мінуси професії: Найбільшим мінусом є відсутність профільної освіти в Україні. Нажаль, жоден із державних університетів не готує студентів за такою спеціальністю. Саме тому можна знайти у HR-відділах психологів, вчителів, соціологів, економістів, юристів та інших.