Археологи знайшли у Греції прадавній текст

Греція

ГреціяНещодавно в Греції група археологів знайшла глиняну табличку з текстом, котрий може претендувати на звання найстарішого тексту Європи. Його вік може складати біля 25 століть.

Таке відкриття було зроблене групою американських археологів з Університету Міссурі. Знахідку археологи знайшли за 300 км від столиці Греції – міста Афін. На вигляд знахідка – звичайна глиняна табличка довжиною декілька сантиметрів. Проте увагу привертає сам напис – він зроблений у так званому лінійному стилі В.

Такий алфавіт існував ще до прийняття давньогрецького алфавіту. Вченим навіть вдалося прочитати декілька рядків тексту. Серед прочитаного вчені звертають увагу на дієслово, що відноситься до виробничої діяльності давніх людей. Також на табличці були написані власні імена та якісь цифри. Табличку датували приблизно 1450-1350 роками до нашої ери.

На території Європи знаходили і давніші тексти, але ще ніколи не вдавалося розшифрувати ці написи. Тепер же вдалося прочитати напис і с точністю віднести табличку до найдавнішої письменної знахідки саме Європи.

Також дослідники знайшли справжній палац, котрий відносять до мікенської епохи. У палаці знайшли величезні стіни, фрески та систему каналізації.

P.S. Туристический клуб Фаворит будет интересен всем, кто любит путешествовать. Так на странице http://www.tourclubfavorit.ru/visa/spain/ сможете узнать все про оформление визы в испанию, где определенно есть что посмотреть.