Готелі та сувеніри в Ірландії

Ірландія

ІрландіяЩо стосується якості житла, що надається, то однією з найбільш популярних в цьому напрямі країн вважається саме Ірландія. Тут все по-чесному: якщо вам сказали, що рівень комфорту в готелі – п’ять зірок, то так воно і є! Готельний бізнес Ірландії вважається одним з кращих по усій планеті. До того ж, практично в усіх ірландських готелях розвинений дитячий сервіс, та так розвинений, що навіть дорослому навряд чи захочеться вибратися з цих ігрових майданчиків.

А меню! Нікому і в голову не прийде закрити дитяче меню, яке на подив різноманітно до такої міри, що багато пап і мам із задоволенням забувають про дорослу смакоту і занурюються у світ молочних коктейлів і морозива з джемом.

До речі, в кожному готелі є свій бар з великим вибором усього смачненького і звеселяючого (для дорослих, зрозуміло). А ось розбити день на триразове харчування, навряд чи вийде, в Ірландії, в основному, в шані безкоштовний сніданок, зате який – пальчики оближеш! Але ви повинні самі для себе вирішити, чи будете ви орендувати квартиру або номер в готелі.

Що стосується сувенірів, то Ірландія надає величезний вибір різного роду брязкалець, сувенірів і одягу. Ну, і усього іншого тут теж з лишком вистачає. Проте, рекомендується пошукати знаменитий щасливий трилисник, що приносить удачу. До того ж, шукати його і не треба, в кожній сувенірній крамниці продається все, що пов’язано з міфологією і традиціями цієї казкової країни.

Улюбленій дівчині можна привезти красиву підвіску з тим самим листочком конюшини, що приносить удачу, друзям прихопити чудовий віскі або лікер, тещу порадувати дивним лепреконом, що тягає в мішечку золоті монети, а ось сусідам рекомендується подарувати тижневий сеанс прослуховування ірландської музики, записаної на компакт-дисках. Тут бажано забезпечити повну чутність через стіни, годин десь так в 11 вечора. Краще всього запускати концерт волинки, на усю гучність, примовляючи при цьому: “це – за веселощі до 4 ранку в ніч на понеділок! А ця пісенька для любителів посверлити уранці в суботу! А ось цей трек – в подарунок любителям покричати, коли у моєї дитини година денного сну”.

Ну, а взагалі-то Ірландія багата на дивовижні і красиві сувеніри і музичні подарунки, які принесуть велике задоволення усім, хто вам близький. Пам’ятайте, що шукати подарунки в ірландських магазинах треба з 9 ранку до 6 годин вечора. Деякі магазини працюють і в неділю.

P.S. Вообще сейчас весь мир становится “гораздо ближе”, люди не только отдыхают за границей, но и стремятся получить там образование. На сайте Rospersonal найдете информацию по обучению за рубежом, например, в Англии или Германии.