Гортензія: основи догляду

У літнюю пору цій рослині буде краще на свіжому повітрі, а в зимку – у прохолодному (6-8 градусів) приміщенні, в темряві. Гортензія полюбляє яскраве світло, але до прямих сонячних променів її слід привчати поступово. З весни до осені гортензії потрібен рясний полив, та вона погано переносить жорстку воду.

Підживлювати грунт слід перед цвітінням, але не після обрізки пагонів. Рослину слід переодично оприскувати тому що вона полюбляє вологе повітря. Живці з 4-6 листями використовують для розмноження рослини, висаджуючи їх у пісок, де вони пускають коріння через 15-20 днів.

Пересаджують рослину у горщики з грунтом комбінованим з листової землі, торфу, піску. А вже після розрастання їх перевалюють у великі горщики. Навесні проводять обрізку, залишивши на рослині пару листів. Пересаджувати потрібно щороку у нову землю, яка складатиметься з піску, перегною, торфяної землі.

P.S. В супермаркетах часто для кассиров используется специальное приспособление – пневмопочта которое позволяет легко и быстро транспортировать почту в соседнюю комнату.