Горщик, котрий «росте» разом з квіткою

Горщик для квітів

Горщик для квітівНапевно кожна людина, яка полюбляє розводити домашні рослини, зустрічала таку проблему, коли горщик для домашньої рослинки став занадто малим і його потрібно замінити на новий, дещо більший. Особливо незручно і досить дорого у фінансовому, коли рослина росте дуже швидко.

Саме для такої ситуації китайський дизайнер за їм’ям Джан Бам Парк розробив нову концепцію горщиків для рослин. Новий горщик буде «рости» разом з вашими домашніми квітами. У основі лежить дуже проста, проте геніальна ідея.

Горщик сконструйований таким чином, що його піддон з отворами для дренажу має концентричні кола. Стінки горщика кріпляться у відповідному колі для збільшення діаметру або зменшення. Тому все що потрібно зробити, коли рослинка підросла, це встановити нові стінки горщика у більше коло и підсипати нової землі.

Така проста ідея може позбавити багатьох людей від потреби постійно купувати нові горщики для своїх улюблених квітів.

P.S. При создании проекта ландшафта нужно учитывать все мелочи и тонкости будущего дизайна и оформления. Ландшафтное проектирование важный этап перед начало любых работ, который позволит четко и грамотно определить весь будущий процесс.