Хороша сумка – ознака шикарної жінки

Хороша сумка

Хороша сумкаНеповторна Коко Шанель вважала, що без хорошої сумки неможливо бути шикарною жінкою. Можна бути красивою, розумною, доброю, але шикарною ніколи. Отже звернемо наші погляди до модних тенденцій майбутнього сезону, щоб ближче познайомитися з сумками, які допоможуть нам наблизитися до ідеалу справжньої жінки.

Відразу видно, дизайнери не обійшли своєю увагою жодну з представниць прекрасної статі людства, бо такого багатства і різноманітності моделей давно вже не спостерігалося на подіумах.

Хочеться стати ультрамодною і яскравою? Сумки з нових колекцій цілком готові допомогти в цьому. Кислотні кольори, що так радували модниць 60-х років, знову повернулися в гардероб сучасної красуні. Кислотні, флуоресцентні кольори сумок або окремих деталей зроблять осінні фарби яскравіше, а зиму взагалі веселою. Насичена бірюза, ультрамарин, сяючий лимонний, – а чого б хотілося вам?

Не забули дизайнери про справжніх прихильниць ретро-стиля. Ті ж модні 60-і принесли і ще одну фішку в моду майбутнього сезону. Вітається не лише яскравість фарб, але і малюнків, химерних орнаментів і візерунків (геометричних і рослинних). Кожна така сумочка робить її власницю неповторною. До речі сучасний жіночий інтернет-журнал допоможе і у інших жіночих питаннях, що вас можуть цікавити.

Бахрома, що прикрашала сукні і джинси наших попередників, перекочувала на сумки. Але тепер вона не просто частина обробки або миле доповнення, саме бахрома диктує образ сумці.

Ділова жінка також може дозволити собі бути шикарною. Сумки строгих геометричних форм з короткими широкими ручками, шкіряні і з тканини букле готові підкреслити діловий стиль. В той же час яскраві елементи, декоративні замки і стильні прикраси не дозволять забути, що ви жінка.