Голос жирафів має свої особливості

жирафы

Існує така думка, що такі тварини, як жирафи зовсім не мають голосу, тому що коли людина зустрічається з цією твариною, вона ніколи не чує її голосу. Але насправді у жирафів є голос, за допомогою якого вони спілкуються між собою. А не чуємо ми їхній голос тому, що наш слух не здатен сприймати звукові сигнали на частотах, які нижче 20 Гц, бо тварини спілкуються саме на таких частотах.

Жираф – це четверта за своїми розмірами тварина у світі. Самці можуть досягати висоти 5.9 метрів до верхівки голови. В середньому зріст самців жирафу складає 5.2 метри. Маса дорослого самця складає більше 1 тонни, інколи навіть досягає 2 тонн. Середній зріст самки значно нижче – він складає 4.4 метрів до верхівки голови. Важить доросла самка близько 600 кг. Довжина хвоста дорослої тварини складає 1 метр. На кінчику хвоста росте пензлик чорнявого волосся.

Термін виношування дитинча у череві матері складає 15 місяців. В основному більшість потомства з’являється у кінці літа та на початку осені.

P.S. Если вы достаточно часто гладите свои вещи, тогда уникальный паровой дорожный утюг может вам пригодится и сэкономить кучу времени – закажите его прямо сейчас на нашем сайте.