Чим краще годувати дитину після року

годувати дитину

Напевно, мрія будь-якої мами, щоб її малюк ріс здоровим і щасливим. А для цього йому потрібне здорове харчування. Саме тому дуже важливо знати, чим варто годувати малюка після року життя.

Приблизно у віці від року до двох років дитина починає виявляти цікавість до їжі, він тягне до неї ручки, починає просити у мами. Не забороняйте дитині це робити, таким чином він досліджує навколишній світ. Якщо ви годуєте дитину, то не потрібно її квапити, нехай їсть з тією швидкістю, яка комфорта для неї. Якщо маленька дитина недоїдає порцію до кінця, то це ще не привід її лаяти, можливо, їй вистачає того, що вона з’їв.

У період після року дітям потрібна їжа з високим вмістом калорій, оскільки вони стають дуже активними. Давайте своєму малюкові більше фруктів, нехай він п’є соки з вітамінами. Краще всього подрібнювати їжу, так дитині буде набагато комфортніше. Стежте за тим, що подобається саме вашому малюкові і намагайтеся почастіше давати йому це. Простежте час коли ваша дитина хоче їсти. Рекомендується дітям після року давати йогурти, молоко, фрукти, яйця, пюре, сир, печиво і багато що інше. Меню має бути дуже різноманітним. З м’яса краще всього підійде курка або свинина.

У віці близько двох років дитині вже можна давати не подрібнені шматочки овочів, різні каші. А після двох років можна годувати котлетами, рибою, салатами. Попри те, що раціон дитини стає різноманітним, грудне вигодовування все одно має бути присутнім. Краще всього давати дитині грудне молоко перед сном і з ранку.

P.S. Чем бы не решили кормить своего ребенка важно чтобы купленное детское питание киев будь то или какой-то маленьких городок, обладало всеми необходимыми требованиями касательно качества продукта.