Чого хочуть жінки?? – досвід знайомства

досвід знайомства

досвід знайомстваВсі чоловіки планети інколи задумуються, чому вона зімною! Кожна жінка унікальна, і до неї потрібен мідход! У кожної свій характер, та погляди на життя, деякі жочуть вийти заміж якумога швидше, не замислюючись навіть за кого, деякі протягом усього свого життя так і не можуть знайти своє кохання. Мні колись сказала моя майбутня дружина такі слова “Любви нет, эсть только привычка” Минуло багато часу, і вона зрозуміла, що вона помилялася!

Коли я помітив її вона здалася мені недоступною, надто розвошною як для мене! І про неї я міг тільки мріяти, ми навчалися в одному навчальному закладі! І кожного дня я спостерігав за нею! Сподіваючись на те що вона підійде до мене! Але цього так і не трапилося, набравшись мужності я спробував познайомитися з нею! Дізнавшися її і’мя я був на сьомому небі від щастя!

Минуло два місяці з моменту нащого знайомства, і наважився зробити ще один крок. Мета наступного кроку, дізнатися номер мобільного телефону! Зустрівши її я запропонував піти на прогулянку в парк! Вона згодилася, мені вдалося взяти її номер телефону! Були також привітання з 8 березня і звичайні розмови. Так я почав спілкуватися з нею! Найголовніше те, що я телефонував до неї щодня! На протязі 30 днів а потім припинив! І вона зателефонувала до мене! Так ми почали зустрічатися!