Steampunk живий! Гурт Хочу ЩЕ презентує новий кліп

Steampunk гурт Хочу ЩЕ

Завершилася робота над новим кліпом гурту Хочу ЩЕ! у стилі steampunk на пісню «Манія». Музичне відео стало результатом спільної роботи музикантів та компанії «WeCinemaStudio». В основі відеороботи лежить справжній «кіношний» сценарій, а до знімального процесу долучилися актори театру «МИ».

Steampunk гурт Хочу ЩЕ

Робота повністю знята в антуражі XIX століття, а серед реманенту акторів можна помітити велику кількість чудернацьких пристроїв, таких як реактивний інвалідний візок, фортепіано-хімічна лабораторія, ріжуче віяло, кібер-маска та інше. Усі ці чудернацькі художні елементи розробив Віталій Внуков – відомий український художник у жанрі тех-арт.

Сюжет кліпу розкриває історію про дівчину-рабиню таємничого господаря у золотій масці на пів обличчя. Під час відвідин казино, у рабиню закохується маркіз. Коли справи доходять до зброї, вона виявляється не тією безневинною дівчиною, якою видається на перший погляд.

Презентуємо вам тізер відео на пісню гурту Хочу ЩЕ! – Манія. Побачити повну версію кліпу до того, як він з’явиться на екранах ТБ та в мережі Інтернет, можна буде під час презентації та концерту гурту у Львові (13 листопада, 19:00, арт-кафе «Сало», просп. Свободи 6/8) та Києві (15 листопада, 19:00, «Наш Формат», пров. Чеслава Бєлінського, 5). Також на презентаціях відбудеться виставка реквізитів з кліпу, які створив львівський тех-арт художник — Віталій Внуков.

Вхід вільний!