Хочете схуднути ? ковтніть черв’яка!

Хочете схуднути

Хочете схуднутиОжиріння – проблема світового масштабу. Сьогодні мода «працює» виключно на худорлявих жінок і, щоб досягнути «ідеалу», дами часто вдаються до хитрощів, що переходять в крайнощі. І мало хто задумується над тим, що радикальними методами вони втрачають не тільки вагу, але й своє здоров’я.

Поступового позбавлятися від лишніх кілограмів не усі хочуть, тому більшість людей прагне до швидких результатів. Тут відчайдухам у нагоді стають як не «чудотворні» пігулки то чаї та пластирі для схуднення. Утім такі засоби можуть загрожувати життю.

Черв’якова дієта для істинних гурманів
34-річну чернівчанку Олександру Г. завжди турбували лишні кілограми. Вага то втрачалась, то знову набиралась. Жінка захотіла зекономити час і сили, тож придбала таблетки для схуднення з самого Китаю. Оскільки місячний курс коштував дорого, Олександра на початок вирішила придбала 5 таблеток, за що з гаманця заплатила 340 грн. Та після першого сеансу «відточування» фігури, пігулки почали діяти непередбачувано. «Я почувала себе «одурманеною». Не розрізняла реальність від сновидіння. Їсти взагалі не хотіла», – зізнається жінка.
За 5 днів чернівчанка схудла на 4 кг! І вона вирішила не зупинятися на досягнутому. Та, на жаль, в житті нічого не довговічне і казка перетворилася у жах…
Жінці з кожним днем ставало гірше: з’явився гострий біль у животі, нудило, паморочилося у голові. Тоді чернівчанка звернулася до лікаря, де здала аналізи. Результати шокували як лікаря так і саму пацієнтку. Виявляється, що в її організмі завелися… черв’яки. На цьому й закінчилась дієта Олександри.
За словами гастроентеролога Фастівської лікарні швидкої допомоги Віри Череватенко, з глистами щороку приходить 3-4 пацієнтів. «Люди ліниві і покладаються на чудодійні таблетки, яких не існує. Все досягається у роботі. У даному випадку це правильне харчування, виконання фізичних вправ, тобто ведення позитивного способу життя», ? пояснює лікар.
На прикладі Олександри ми розуміємо, що козир деяких таблеток не в лікарських травах, котрі спалюють жир, а в хробаках, що пожирають все, що надходить у наш шлунок. Маємо ще диво-пігулки, що дарують «чарівне» самопочуття.

Схуднення, що поза законом
«Так, деякі ліки для схуднення допомагають, але завдають шкоди здоров’ю людини. Такі засоби є небезпечні для нашого серця, печінки, нирок. Жовчогінні речовини можуть призвести до гепатиту, а проносні, навіть, до раку товстої кишки!», – каже Віра Олександрівна.
Утім після прийому подібних засобів можна не лише потрапити на лікарняне ліжко, а й… померти. Завідувач реанімаційним відділенням Чернівецької обласної клінічної лікарні Руснак Аурел розповідає, що кілька років тому в реанімації померла жінка, яка приймала кавказьку траву морозник. Схуднути вирішила для свого чоловіка. Морозник пила місяць. «Спочатку препарат давав хороші результати. Та згодом жінці стало погано. Як виявилось, в кишечнику жінки з’явилась дірка, що і призвела до трагедії. Тож перед тим, як іти на такий ризик, потрібно добре подумати, чи варто худнути за допомогою пігулків», – каже лікар.
Нині в Інтернеті кожен бажаючий може придбати смертельні таблетки з доставкою прямісінько додому. При цьому продавці запевняють, пігулки не мають побічних ефектів і після їх прийому почуватиметесь чудово.

Пігулки для схуднення за… 200 гривень?
Аптеки також пропонують різноманітні засоби для коригування фігури. Авторка цих рядків відвідала кілька Чернівецьких аптек, щоб знайти відповідні засоби для схуднення. В одній з них запропонували пігулки за 200-300 гривень. В іншій запевняли, що у них засоби для схуднення китайського виробництва у вигляді чаю. Придбати такий диво-чай можна за 20 гривень. Проте гарантії, що вони дадуть бажаний результат, а найголовніше не нашкодять здоров’ю, підтвердити не змогли.
Тож, дорогі читачі, якщо ви справді дорожите своїм здоров’ям та життям, худніть краще природним методом – фізичними вправами та правильним харчуванням.