Британський хірург оперуючи користувався Google Glass

Google Glass

Google GlassХірург з Британії Шафи Ахмед зробив проведення прямої трансляції проведеної ним операції, мета якої полягала у видаленні злоякісної пухлини. При цьому він використав смарт-окуляр Google Glass від інтернет-гіганта. Очищення пухлин з кишечника і печінки у оперованого пацієнта, віком 78 років, проводилася в Королівській лікарні, розташованій в Лондоні.

Трансляція виявилася унікальною для всього світу, оскільки проведення операції показувалася в прямому ефірі. В цей же час 13  тисяч майбутніх хірургів з 100 країн отримали доступ до спостережень за роботою Ахмеда за допомогою ПК і смартфонів, говориться в Mk – london. Також лікар попутно давав відповіді на питання, що ставилися студентами, які він бачив внизу дисплея Google Glass, причому питання не закривали обзорность фахівця.

Доктор додав, що використовувана технологія смарт-окулярів дає можливість легко рознести інформацію в оточенні студентів, оскільки будь-який з них зможе брати участь в проведенні трансляції.

Оперований пенсіонер висловив думку, що майбутні лікарі зможуть швидше навчиться оперуванню лише під час спостереження за операціями і без обмежень читаннями книг. Сучасні технології значно вдосноналють досягнення людини і спрощують їй життя, наприклад заказ можна записатися до лікаря через інтернет http://doc.ua/doctors/kiev/all/akusher-ginekolog вибравши потрібного вам вахівця.

Деякі студенти говорять, що найчастіше їм доводиться стояти дуже далеко в театрі для операцій для того, щоб досить добре спостерігати за проведенням операцій. Але Google Glass дозволяє їм дивитися на операції за допомогою очей хірурга.