Гіроборд – новий тренд молодіжного транспорту

Гіроборд це особливий вид засобів пересування, який управляється комп’ютером. Він компактний, легкий і мобільний. Без проблем переноситься вручну в потрібне місце, а також міститься в багажник автомобіля.
На ньому можна кататися скрізь, де є відповідна дорога. Брати на пікнік і за місто. Це класичний міні сигвей, він складається з двох елементів – платформ. На кожній з яких розташовано колесо. Управляє девайсом бортовий комп’ютер, який швидко і чітко відстежує нахили платформи. Що б почати їхати потрібно всю свою вагу перенести на пальці ніг. Для того що б повернути, навантаження необхідно перенести на ту ногу, яка знаходиться з потрібного боку. Уміння приходить з практикою. Ви можете пройти тест драйв, і відчути, як він їде.
Гіроскутер швидко заряджається. Його батареї для повної зарядки необхідно близько 90 хвилин. На одному акумуляторі можна проїхати до 20 км. Зарядка можлива від мережі. Цей електротранспорт відрізняється якісним виконанням і прослужить вам довгі роки. Забарвлення можна підібрати будь-яку, навіть під колір взуття, що б з боку здавалося, що колеса прироблені прямо до неї. Міні сигвей досить простий в управлінні, тому підходить як дітям, так і дорослим.
Купити гіроборд можна в інтернет – магазині, де ви зможете підібрати колір девайса, а також діаметр коліс цього оригінального іміджевого транспорту, які бувають шести і восьми дюймові. Гіроскутер нікого не залишає байдужим.
Якщо ви хочете купити гіробород, вам краще відразу подбати про необхідні аксесуари для захисту при падінні. Це стандартний набір, який складається з слкдующіх елнментов:

  • шолома;
  • налокітники;
  • наколінників.

Зазвичай, такий захист купують спортсменам, які люблять кататися на роликах, а також велосипедах. Гіроборд може розвивати швидкість до 12 км. в годину. Стан наших доріг залишає бажати кращого, тому не нехтуйте засобами, які зможуть вас убезпечити при їзді. Якщо велосипеди, самокати, ролики і скейти вже нікого не здивують і як кататися на них, знають багато. Гіроборд ще маловідомий, але виглядає дуже ефектно і доставить своєму власникові величезне задоволення. Кожна прогулянка з міні сігвеях стане особливою і незабутньою.