Всеукраїнський молодіжний форум «Генерація UA»

Генерація UA

Генерація UAДрузі, запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Генерація UA», що пройде у м. Київ, 16-17 листопада, 2013 р.  Генерація UA – це спільнота молодих людей зі схожими прагненнями та цінностями, платформа для можливостей та розвитку, впровадження змін, територія довіри та солідарності між молоддю, обміну знаннями, можливостями, ідеями. Тут ти можеш знайти однодумців, друзів, команду. Це середовище, де зростають майбутні лідери, які змінюють себе, своє оточення та країну!

У форумі візьмуть участь 100 учасників з різних міст України. Захід вдало поєднає виступи експертів найвищого рівня та широку дискусію між учасниками, роботу в групах по різним напрямам відповідно до інтересів учасників. 40 молодих людей після проведення форуму отримають можливість продовжити свою участь у проекті та поглибити знання на школах «Генерація UA».

Під час форуму і шкіл висвітлюватимуться такі питання: цінності молодого покоління, активізм, молодіжна політика, лобіювання інтересів молоді, аналітична діяльність, неформальна освіта, реформування вищої освіти та корупція в університетах, молодіжне підприємництво та інноваційний розвиток, проектний менеджмент, робота зі ЗМІ.

Вважаємо, що ключову роль в майбутніх змінах буде відігравати нова генерація українців. Ініціатива є певним продовженням проекту «Створи візію України». Ми розуміємо, що зараз вкрай важливо поєднувати два важливі процеси: конструювання образу високорозвиненої процвітаючої України і втілення конкретних проектів та ініціатив на місцях. Кожен може творити нову Україну вже зараз, змінюючи ситуацію в своєму середовищі в будь-якому куточку України.

Прагнеш процвітання України?
Маєш ідеї як можна покращити ситуацію в своєму дворі, університеті, селі, місті чи країні?
Можеш критично оцінити ситуацію і запропонувати рішення як її покращити?
Хочеш, щоб тебе почули?
Хочеш можливостей інтелектуального розвитку найвищого рівня?
Хочеш стати видимим і показати, що ти вмієш думати?
Хочеш будувати майбутнє України разом з друзями?
Хочеш нових цікавих знайомств?
Хочеш мати можливість переймати досвід інших країн під час міжнародних проектів в різних країнах світу?

Тоді – надсилай заявку на участь у проекті: https://docs.google.com/forms/d/1OgphDnXBZG4IzUHB8f-K..

Термін прийому заявок – 3 листопада 2013р.
Участь безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням. Учасникам з інших міст України буде відшкодовано транспортні витрати та забезпечено проживання.

Організатор проекту: Центр Демократичного Відродження
Проект здійснювався за підтримки: Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Долучайтесь до обговорень та отримуйте корисну інформацію через соціальні мережі
Зустріч проекту (долучайтесь та знайомтесь):
Facebook:www.facebook.com/events/454999431288114
ВКонтакте: www.vk.com/generationua
Сторінка Центру Демократично Відродження:
Facebook: www.facebook.com/CDRUkraine
ВКонтакте: www.vk.com/cdrukraine
Сторінка Створи Візію України:
Facebook: www.facebook.com/Uviziya
ВКонтакте: www.vk.com/viziya

Будемо вдячні за поширення інформації на правах інформаційного партнерства. Особливо цінними є електронні розсилки, поширення в соціальних мережах, розміщення інформації на сайтах. Надсилайте відомості про поширення інформації разом з Вашою емблемою на пошту cdr.ukraine@gmail.com, тема листа «Генерація UA інформаційне партнерство».
За детальнішою інформацією звертайтесь:
dasha.unique@gmail.com, 093-502-04-12, Кудрицька Дар’я,
kudrytska@gmail.com, 093-772-23-05, Кудрицька Олександра.
З питань акредитації ЗМІ звертайтесь:
yulya.zakutnya@gmail.com, 0962732012, 0939161299, Закутня Юлія