Газове опалення заміського будинку

Газове опалювання

Газове опаленняУ заміських будинках найбільш поширеним видом системи опалення, являється, газовий. Такою високою популярністю цей вид палива користується через низьку вартісті і використовується, як енергоносій.

Легкість доставки і доступність такого виду палива – один з важливих чинників, при створенні в заміських будинках системи опалення. Тому його застосування в заміських будовах найбільш часте на відмуну від квартир.

Якщо поруч відсутній газопровід, але в заміському будинку газ прийнятніший, ніж інший вид палива, можна скористатися балонами з газом і з їх допомогою здійснювати опалення. Також можна встановити приховану підземну місткість – газгольдер, в якій зберігатиметься скраплений газ. За допомогою цього вирішується і ряд проблем :

  • Підключається газова плита для приготування їжі (доречі купити її можна тут http://www.5ok.com.ua/dnepropetrovsk/pliti_gazovaja.html в магазині 5ok.com.ua).
  • Обігрів системи опалення газом.
  • У разі перебоїв електропостачання, підключається газовий генератор.

Окрім того, що газ дешевий і екологічний, при газифікації заміського будинку, у нього є ще ряд достоїнств. По-перше, установка системи не є складною, а в системах опалення на скрапленому газі, користуються для кріплення труб стандартними елементами. В процесі монтажу прокладення труб мінімізуються труднощі, що навіть дозволяє певні роботи виконати самостійно. Проте усі роботи по запуску та настройці повинні здійснювати фахівці;

По-друге, при досить високій потужності, корпус сучасних котлів компактний і його монтують в невеликих приміщеннях;

По-третє, якщо при проектуванні дотримані усі норми пожежної безпеки, то це забезпечує дуже високий рівень захисту від займання і отруєння продуктами згорання;

По-четверте, в сучасних котлах при виготовленні використовується сталь, що робить котли довговічними, а їх термін служби доходить до 20 років.