Газони і клумби

Газони і клумби

 Газони і клумбиПопулярне тепер словосполучення ландшафтні роботи – це не лише мода перетворювати все навколо в предмет для візуального насолоди, але й прекрасний метод облаштувати зовнішнє простір так, щоб воно приносило задоволення не менше, ніж інтер’єр котеджу.

Потрібно також підкреслити, що ландшафтні послуги – заняття не з дешевих, тому необхідно покластися на фахівців, здатних надати стильну ідею і втілити її досить швидко. До слова, ландшафтні роботи останнім часом вкрай актуальні, через це знайти надійного майстра не важко. Велика частина суми, яку потрібно викласти за дизайнерські роботи, піде на закупівлю матеріалів, включно на ландшафтний газон і пр. Кількість матеріалів, насиченості рельєфу різними нюансами залежить від стилю і від смаків покупця.

Важко стверджувати, що в сучасному ландшафтному оформленні існують суворі вимоги для штучних матеріалів, але і виробники предметів, матеріалів для ландшафтних робіт, і власне дизайнери вважають за краще все-таки природні матеріали. Так, рулонний газон ціна якого, до речі, залишається цілком нормальною, користується попитом на увазі того, що з його допомогою ви можете легко створити потрібний тон для роботи, оформивши зеленню певну ділянку рельєфу.

Відносно стильової течії, потрібно зазначити, що вибір не дуже широкий. Всього поширені п’ять основних жанрів: англійська, заміський, китайський, японський, мавританський. Причому деякі дизайнери здійснюють їх синтез, через це число готових поєднань може виявитися досить великим. Навіть у випадку, якщо ви замовили ландшафтний дизайн спеціалізованої компанії, було б не погано самостійно визначитися хоч з головними ділянками.

Зокрема, квітники вас можуть і не хвилювати, але треба описати, де будуть проходити стежки, а якщо буде використовуватися басейн, тоді де він буде знаходитися. Ландшафтні послуги виконуються відносно швидко з виникненням новітніх рішень. І дерева крупноміри без проблем задіюються величезною кількістю організацій, так що в процесі створення ландшафту можливо ви побачите 5-6-річні дерева. Обговорюючи проект зовнішнього дизайну, треба врахувати дренаж на ділянці . Він потрібен, щоб вода потрапляла в систему водовідведення, а не стояла на ділянці, завдаючи йому шкоди.

P.S. Познать азы ландшафтного дизайна намного проще чем строительного мастерства. Быть в курсе что, например, такое мелкощитовая опалубка а также зачем именно она используется в строительстве, какие материалы нужно использовать, каким нормам следовать и т.п.