Гаррі Поттер – усе закінчилось

15 липня відбулась світова прем’єра завершальної частини історії про хлопця-чаклуна. Книгу “Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії” було вирішено екранізувати в двох частинах ще 6 років тому. 2 частина вийшла в модному форматі 3D, але фільм було конвертовано, а не знято в тривимірному форматі, що вплинуло на його якість. Якщо ж порівняти “Трансформери 3“, що побачили світ декілька тижнів тому, то якість 3D Гаррі Поттера не вражає.

Фільми про Гаррі Поттера найбільш комерційно успішні за всю історію світового кінематографа. Тому конвертація в 3D була лише примхою сучасних технологій. Все ж таки, головною інтригою залишалась розв’язка історії у фільмі. Звичайно, що ті, хто прочитали книгу відслідковували точність сюжету та описів. Але й вони очікувати не могли, що фінальна глава книги на екрані триватиме не більше 5 хвилин.

А починається друга частина тим, чим закінчилась перша – Волдеморт відкриває могилу Дамблдора і дістає його магічну паличку, щоб знищити Гаррі Поттера. Ось тут і починається фінал. Все руйнується, зло веде війну з добром. Гаррі та його друзі продовжують полювання за смертельними реліквіями, щоб покінчити з Волдемортом. Незрозуміле стає на свої місця і ми дізнаємось, хто з героїв зрадив Гаррі Поттера, а хто навпаки – допомагав йому протягом усього шкільного життя, перебуваючи на стороні зла до останнього моменту.

Не обійшлося без поцілунків. Не розумію для чого вони в цьому фільмі. Хоча зрозуміти можна та  поцілунки були короткими, недоречними, що мені складно повірити в їх справжність. Все ж таки світ театр, а ми в ньому…

Не хвилюйтесь, бо все закінчиться добре. Не дарма ж кіно знято за гроші голлівудського лейблу, в кращих традиціях. Перед тим, як ви почнете радіти, доведеться пустити сльозу під час декількох справді сумних сцен. Після перегляду фільму розумієш, що все закінчилось і залишається лише подякувати Джоан Ролінг та всім іншим за історію про чаклуна Гаррі Поттера, що 10 років причаровувала своєю магією мільйони прихильників, що відвідували кинотеатры киева та інши заклади по всьому світу.

Якщо ви бачили попередні фільми, то вам треба обов’язково переглянути останню частину в кінотеатрі. Формат обирати вам. Запрошуємо друзів та мерщій за квитками!

 • Anonymous

  так, хароша кіношка, звісно трохи сюжет спартачили

 • person without a mask

  навіть не знаю……не дивилась,читала перші дві частини.Під великим враженням не залишилася,хоча сни,що я маю магічну паличку все ж снилися))) Нерозумію,що в цій фентазі-казці привертає людей,адже як то кажуть все б то нічого,як би ж не був він настільки комерційним проектом від якого божеволіють тисячі,а той мільйони,а я людина не зацікавлена зливатися з масою прищавих підлітків для яких вже стає закономірним перегляд Поттера,а не читання справжньої літератури,яка має на увазі зарядження мозку не на дві години……

  • Dasha Mourinho

   А можна запитати, які книжки вам подобаються?

 • person without a mask

  однозначно класика у першоджерельному вигляді,не люблю коли хтось хизується прочитаною книгою,яку критика розповіла на дво аркушах.
  Ось дещо з на днях прочитаного:
    Франц Кафка «Замок», «Процесс».Фридрих Ницше «Так говорил Заратустра».Энди Уорхол «Философия Энди Уорхола (От А к Б и наоборот)» .Амброз Бирс “Словарь дьявола”, рассказы.  Дали С. «Дневник гения».

 • Тільки що з кіно, фільм хороший, рекомендую подивитись. Правда мій колега з котрим я ходив в кіно заснув і казав що фільм дуже нудний :) Ну, якщо йому ця частина видалась нудною, то мабуть попередя була б для нього супер нудною :) 

  В всьому фільмі несподобався лише кінець, де їх показали через парканадцять років з дітисками.