Grenka.ua – магазин книг і не тільки

Grenka.ua

Grenka.uaОчікувалося, що глобальна комп’ютеризація мала б витіснити все справжнє. Цифрова музика, цифрове фото, електронна книга – дійсно, асортимент товарів значно розширився. Тепер ви можете самостійно вибрати, як читати класиків літературного жанру – з екрану модного гаджету чи з паперових сторінок, відвідати в театр чи переглянути фільм вдома. Але чи означає це, що електроніка повністю замінить нам світ?

Відповідь на це питання спробували знайти на сайті Grenka.ua. Незважаючи на промовисту назву, він не має нічого спільного з кулінарією:) Насправді, це один з найбільших магазинів ігор, іграшок та розваг для людей віком 0 до 99 років. Це справжній рай для геймера, тут можна купити все від найсучасніших ігор до одягу та справжньої екіпіровки для гравця.

Але крім того, Grenka.ua – це магазин книг №1 в Україні. Великий асортимент літератури на будь-який смак. Книги поділені на категорії за тематикою, всього на сайті різних 20 категорій – від юридичної посібників до класиків української, російської і зарубіжної літератури.

Інтернет магазин Grenka.ua

Сайт має досить зручну навігацію і систему пошуку. Для того щоб знайти потрібну книжку, вам не потрібно безкінечно гортати сторінки магазину. Досить задати певні параметри пошуку (вони знаходяться окремим блоком в лівій частині екрану), і система звузить кількість товарів до декількох варіантів. Це досить зручно, коли ви шукаєте не щось конкретне, а хотіли б вибрати щось з наявного асортименту. Корисні фільтри зроблять все за вас. Особливо приємно, що інтернет-магазині надає широкий вибір книг українською мовою.

Зараз ми розглянемо це більш детально.

Крок №1. На сайті Grenka.ua обираємо вкладку Книги з верхнього меню. Вам відкриється 20 різних тематик, де ви натискаєте іконку з потрібною категорією. Наприклад, вас цікавить книга в подарунковому виданні.

Категорії книг в магазині Grenka.ua

Крок №2. За допомогою корисних фільтрів, що знаходяться в лівій частині, задаєте потрібні параметри. А саме, в блоці «Язык издания» вибираєте українську мову.

Grenka.ua - україномовні книги

Крок №3. Вам відкриваються всі книги українською мовою, що є в інтернет-магазині по даній категорії. Ви можете фільтрувати їх далі за видавництвом, роком видання, за віком читача, обкладинкою. Крім того, товари можна сортувати за популярністю, рейтингом, від новіших до старіших, починаючи з найдешевших і найдорожчих варіантів.

Grenka.ua - вибір книг

Ну от і все. Як бачите нічого надзвичайного. Всю цю процедуру можна зробити в 3 прості кроки.

Декілька слів хочеться сказати про асортимент. Він досить широкий і постійно поновлюється, що безмежно радує. На сайті Grenka.ua ви знайдете автобіографії визначних людей минулого і сьогодення. Однією із останніх є книга Ольги Кузьменко «Моя дорога птахо. Мамина книга». В лютому 2015 року пішла з життя талановита людина Андрій Кузьменко, або як знають його шанувальники Кузьма Скрябін. Він залишив глибокий слід в музиці та серцях своїх фанатів. Ця книга – звернення матері до сина, якого вона вже ніколи не побачить.

Враження від інтернет-магазину Grenka.ua лише позитивні: зручна навігація, декілька варіантів доставки і оплати, досить великий термін для повернення товару, кілька варіантів для зв’язку з консультантом. Можна з впевненістю сказати, що на вітчизняному ринку книжкових магазинів з’явився сильний конкурент.

P.S. Замовив вже другу книжку там, завтра поїду забирати. Ящко хочете трохи заощадити на доставці є варіант самовивозу замовлення з офісу магазину (м. Лівобережна).