Увірвався! Щось нове у світі музики!

Увірвався! Похмурий і досить містичний альбом від київського поета і письменника GolovinSKY в проекті під назвою “День для Смерті”. Прослухавши, його можна віднести до жанру experemental prose, abstract trip – hop, underground.  Своїм новим шедевром автор наносить контрудар по сучасному суспільству споживання, йде в духовну контратаку проти мультимедійного зомбування людей.

Вас немов відриває від землі і відносити в іншу реальність. Музичний супровід віршів наповнений різними інструментами і звуками, в цілому це вийшла ядерна суміш сили слова і гіпнотичних звуків, яка немов зупиняє обертання землі і Ви опиняєтеся  в космосі, наодинці зі своїми думками,  зі своєю душею.

Нарешті з’явилося щось нове у світі музиці, то що допомагає відійти від  повсякденної метушні хоч на пару хвилин. Альбом має концептуальний характер, по цьому краще його слухати спочатку і до кінця, по порядку. Зараз приступив до запису нового альбому.Релиз очікується у кінці літа. З нетерпіння чекатимемо! Приємного прослуховування!

Відео на YouTube:

Повний альбом: