Гоа – один з кращих курортів світу

Гоа

Гоа Гоа – один з кращих курортів світу і одне з найкрасивіших місць в Індії. На Гоа, Схід зустрічається із Заходом, а матеріальне з духовним. Це найменший штат в Індії, в цьому раю незвичайною природної краси, кожен знайде для себе, що то по душі. Гоа розташований на березі Аравійського моря, біля підніжжя гір Західні Гати. Це місце славиться чудовою тропічною рослинністю і казковими пейзажами. Штат Гоа відомий своїми заповідниками і національним парком Данделі, в них можна побачити екзотичних представників дикої природи. Довгий час Гоа був ізольований за гірськими пасмами від іншої частини Індії.

Тут збереглося безліч стародавніх мечетей, храмів і церков в європейському стилі. Переселенці, торговці і завойовники принесли на Гоа свої релігії, тому сьогодні в штаті мусульман і християн стільки ж, скільки і корінного індуїстського населення. У центрі штату, між його Північної і Південної частинами розташувалася столиця Гоа – Панаджі. Готелі, розташовані в Південній частині – більш дорогі і респектабельні, в цьому районі відпочивають більше вимогливі туристи і багаті індуси. Сатаров і Бічолім – самі мальовничі райони в Північному Гоа, на їх території маса водоспадів і озер. Північний Гоа зовсім не схожий на Південний. Тут, у численних місцевих селищах відпочиває просунута молодь, яка і прославила це місце на весь світ. Штат Гоа знаменитий, завдяки транс – музиці і масовим молодіжним тусовках. У свій час, це місце облюбували хіпі, і перетворили його в острів любові і свободи. Як і гоанськая музика, кухня Гоа так само користується популярністю, успішно поєднуючи в собі рецепти Сходу і Заходу. Вона заснована на приготуванні страв з делікатесних морепродуктів – омарів, креветок, різної риби, крабів і молюсків.

Одна з визначних пам’яток Гоа – центри аюрведичній медицині, в перекладі з санскриту, Аюрведа – «знання життя». Живильні ванни, аюрведичний масаж, і маски омолоджують, допомагають очищенню організму і зміцненню здоров’я. Після подібних процедур, можна відчути себе немовлям. Всі узбережжі Гоа – це дивовижні пляжі, що простягнулися на 110 кілометрів, з найчистішим білим піском, і прекрасне по красі море. Кожен рік на Гоа приїжджають тисячі туристів з багатьох країн світу. Розвинена інфраструктура – ресторани, казино, центри аюрведи і дайвінгу, нічні дискотеки, риболовля і широкий вибір готелів різного рівня задовольнить найвибагливіших туристів.

P.S. Если вы приехали в один из городов Украины на несколько дней, то на сайте vlasne.ua найдете много предложений о сдаче квартир посуточно во Львове без посредников с весьма хорошими ценами.