Фестиваль культур Global Village

Фестиваль культур Global Village

Фестиваль культур Global Village21 липня, у суботу, о 12:00 в ТРЦ Skymall (м. Київ, пр-т Генерала Ватутіна, 2, 3 поверх, територія Food Court) відбудеться фестиваль культур Global Village, метою якого є розвиток толерантного ставлення до представників інших національностей. Організатором фестивалю є міжнародна молодіжна організація AIESEC у місті Києві.

Гості фестивалю матимуть змогу познайомитись з особливостями культури народів світу. Більш як 50 учасників з усіх куточків світу зберуться на фестивалі для того, щоб продемонструвати унікальність своєї культури за допомогою національних страв, пісень, танців, звичаїв і костюмів. Відвідувачі матимуть можливість особисто поспілкуватись з учасниками та дізнатись більше про представлені на фестивалі країни.

Свої культурні традиції продемонструють представники 30 країн, серед яких: Польща, Австрія, Румунія, Іспанія, Португалія, Чеська республіка, Угорщина, Австрія, Греція, США, Бразилія, Мексика, Канада, Туреччина, Пакистан, Китай, Індія, Японія, Індонезія, Єгипет, Ліван, Туніс, Алжир, Марокко, Конго. Всі представники фестивалю є учасниками програми міжнародного обміну від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Global Village створює можливість зануритися у неймовірну атмосферу культурного різноманіття. На вас чекають: східні танці та майстер-клас від ансамблю східного танцю “Raks Maden”, майстер-клас з каліграфії та оргігамі від “Українсько-Японського Центру НТУУ “КПІ”; пристрасні іспанські танці від «Школи істинного танцю», музичний виступ на волинці від Шкуропатського Олексія, видовищний виступ від школи етнічних барабанів ”TamTam”, можливість відчути смак сходу під час чайної церемонії від  «Чайний Дім», побачити витвори мистецтва та спробувати себе у  гончарному мистецтві.

На протязі всього заходу вас супроводжуватиме заряд бадьорості, адже конкурси,  вікторина та виступи іноземних стажерів не залишать вас байдужими!

  • Офіційний сайт: globalvillage.org.ua
  • Офіційна сторінка заходу у соціальних мережах: vk.com/globalvillage

Фестиваль культур підтримує Центр Української Культури та Мистецтва.

Інформаційне партнерство надають: Туристичні новини, Info Киев, Global info, Cіль, NOVAUKRAINA.ORG, This is Ukraine, Moloda.in.ua, Моє місто, Job.ukr.net, HeadHunter, Українські новини rabota.ua, www.osvita.org.ua, OpenStudy, Комп&ньоН, Jooble, Bigmir.net, Calendarium, Свідомо, CinemaHall, xvatit.com, platfor.ma, innovations.com.ua, UNISTUDY, StudNews, Можливості в Україні.

* AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.

За детальною інформацією звертайтесь до:
Тетяна Підгорна, PR менеджер “Global Village”
+38 093 710 16 49
tetyana.pidgorna@aiesec.net