Girl, you’ll be a woman soon

Сьогодні мені б хотілося висвітлити непросте та досить делікатне питання (хоча яке питання не є делікатним у рубриці про секс?) Роблю я це на прохання трьох моїх подруг, які… гм, які ще є дівчатами у повному сенсі цього слова. Давай, кажуть, якщо даєш людям поради щодо того, як зробити секс цікавим, так порадь нам, як взагалі зробити так, щоб секс був!

І це виявилось дуже складним викликом. Написати статтю про те, як «підчепити» хлопця то довести знайомство до сексу? Але ж molodi.in.ua – не сайт пікаперів! Я можу розповісти, як зробити так, щоб було не надто боляче, що треба для того, щоб перший досвід видався приємним… Але як зустріти хорошого хлопця або чоловіка, сподобатись йому та досягти того рівня довіри, коли секс відбувається невимушено і приємно?..

Добре, спробую зробити щось на базі деяких прикладів.

1)              Спробуйте хоча б трохи змінити коло знайомих. Якщо серед твоїх нинішніх друзів-приятелів немає хлопця, з яким би в тебе була «хімія», тобто, взаємне тяжіння – сміливо шукай нових людей. Проте роби це не надто нав*язливо, бо голодні очі та душні флюїди недот… перепрошую, сексуальної спраги притягують самих збоченців або пубертатних хлопчиків, яким би тільки вскочити на те, що ворушиться. (До речі, точка зору автора і його гіркий досвід може не співпадати з точкою зору редакції))

2)              Протилежна порада: спробуйте подивитися на своїх знайомих, як на «штани». Іноді це спрацьовує. Одна моя приятелька стала жінкою саме з давнім другом, якому вона дуже подобалася, а вона цього не бачила.

Тобто, дівчата, будьте уважними і дивіться по сторонах, якщо вже перед вами постала така проблема як пошук партнера. Не робіть того, про що можете пожалкувати, і молю вас: не ходіть по сайтам знайомств! Це вас Ultraorange зразку 2006 року благає :)

Хлопцям у цьому плані трохи легше – якщо знову ж таки не дивитися голодними очима, слідкувати за собою, щоб не виглядати хлюпі ком, та не поводитися, як імбецили з шоу «Наша Раша». Дівчата (нормальні гарні дівчата) саме на доглянутих та цікавих і клюють :) У будь-якому віці.

Тому бажаю вам успіхів та великого задоволення, мої любі!

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.
 • Ого, я коментую тему про секс :). Це напевне вперше в житті, тому не судіть строго:).

  1. Незважаючи на те, що питання втрати невинності, і пошуку пари дещо споріднені, та вони все ж різні. Щоб втратити невинність не обов’язково знаходити пару, і знайшовши – необов’язково втрачати невинність. Принаймі сучячи з літератури. Тому вважаю що назва мала б бути трохи іншою.

  2. Хлопцям в цьому плані анітрохи не легше. Ми (Я) абсолютно не володіємо мовою тіла, а дівчата абсолютно нічого не кажуть прямо. І іноді буває так, що я роблю якесь спостереження, і розумію що два роки тому я був ідіотом. А потім це забуваю (мова тіла стає не такою очевидною), і знов нічого не розумію.

  3. Ну, і вже для повноти картини, спробую пояснити, як “підчепити” мене. :) Це буде ще конкретніший приклад, хоча може не зовсім типовий. Тим не менш – конкретніший, це вже точно.

  а) Зовнішність. Поменше фарби, лаку, і інших шпаклівок. Добре якщо зовсім нема, або хоча б не видно. Одяг попростіше, і пофункціональніше. Ну, так, високі каблуки роблять ноги гарнішими на вигляд, але стадіон куди ефективніший. І звісно всякі там емо, гото, панко стилі я сприймаю скептично. Музику і я люблю різну, але для чого обмежувати себе якимись зовнішніми ознаками? Хочеш виділитись з натовпу – стрибай через п’ять сходинок.

  б) Бажано щоб дівчина могла щось розказати. Бо коли я йду поруч з дівчиною, розповідаю їй щось, розповідаю, потім замовкаю, а вона нічого не каже, то щоб не створювати неприємну паузу, доводиться розказувати далі ще більше і ще швидше. І якусь фігню про те, як мені на службі попали газовим балончиком в очі, чи про ціноутворення і фільм дев’яносто дев’ять франків, або що найгірше про навчання. Ну, щось придумувати я можу і вічно, але говорити втомлююсь.

  З цього випливає, що бажано, щоб дівчина могла сказати “це мене абсолютно не колише, давай поговоримо про щось інше, чи займемось чимось іншим”. Бо як я вже казав, іноді всякі там підморгування, і інші підказки важко помітити.

  Теми – та будь-які. Музика, кінематограф, книжки в кінці-кінців. Вікіпедія багата цікавими фактами, які можна обговорити.

  Дівчина, з якою можна обговорити політичні погляди Річарда Столмена рівноцінна дівчині що може виграти міс України :)

  в) Немеркантильний підхід до життя це чудово. Дівчина має хотіти за своє життя зробити щось крім дітей, і будинку з гаражем.

  г) Ні в якому разі не лякатись коли раптом хлопець почне співати “ввесь цей світ, покладу біля твоїх ніг”, і відповідно поводитись. Може йому здалось, що він знайшов причину, з якої йому цей світ і потрібен. А раніше йому все було індиферентно.

  Останнє. Де зі мною познайомитись? Складно сказати, так як я мало де буваю. Ну, можете наприклад поставити мені підніжку, коли я буду бігати десь на ВДНГ. :)

  Здається все. Якщо щось забув – питайте.

 • Макс

  > Бо як я вже казав, іноді всякі там підморгування, і інші підказки важко помітити.
  По-моєму, це твоя проблема, і тобі треба її вирішувати, а не шукати прямолінійну дівчину (бо таких мало і не дуже вони прикольні в перважній більшості).

 • Тарас

  Та прямолінійні дівчата, то не подаунок – вони завжди все кажуть прямо і не не завжди тебе це влаштовуватиме.
  У нас вже частково сайт знайомств)

  То скажу дівчатам: “Мене краще не шукайте”

 • Мардж Сандерс щонеділі їздила в супермаркет на своєму Фольксвагені, і після повернення питала чоловіка: „Ти не хочеш допомогти мені занести продукти?”. Боб Сандерс відповідав – „Ні.”. Мардж, приголомшена, заносила продукти сама. Після того, як таке трапилося кілька разів, вона вибухнула, жбурляючи в нього прокляття і вимагаючи пояснення причини такої відповіді.

  „Бо це тупе запитання”,- відповів він. „Звісно я не ХОЧУ, допомагати заносити пакети. Якщо б ти спитала чи занесу я пакети, це була б зовсім інша справа.”

  Так от. Боб Сандерс – крутий хакер з МТІ. Хоча він не дуже прославився, можливо саме через те, що жінка відволікала :).

 • Діанка

  БунТар, так не можна! Чому ми повинні вам казати, що треба зробити? Де ж ваша логіка? Невже не зрозуміло, що жінці важко піднімати і носити важкі пакети. Чому для вас така велика складність домогти в таких елементарних речах?
  Не знаю.. вважаю це вихованням. Моїм татові і братам в голову б навіть не прийшло не допомогти мені щось нести (навіть якщо це звичайна легка парасоля) чи щось у цьому роді. Пропустити дівчину вперед, поступитись місцем, провести додому(!)…. Про це ми теж повинні вам казати?

 • Та це був жарт про програмістів, і імперативне розуміння тексту.

  Звичайно, дівчата ми вас любим і шануєм. Ви ж маєте берегти свій код.

 • Діанка

  Тоді вибачаюсь за свою гнівну тираду :-)

 • Тарас

  Юрій, ти взагалі не знаєш дівчаток. Вони більшість таких подробиць дізнаються від подруг, знайомих дівчат.

 • Юрій

  Зачепило одне, нафіга отим цнотливим дівчатам питати у авторки цієї статті поради. Я вважаю, що кожен повинен протоптувати стежки у власних нетрях життя сам. Щоправда не завжди, іноді треба шукати дороговкази – короче , шевелити звивинами, а не приміряти на себе чуже ліжко (якщо мова пішла про секс). Помилятись варто – мудрішим(-ою) станеш. А якщо постійно помиляєшся в певній ситуації, наприклад, вибір партнера (партнерки) – перевіритись у лікарів, що є у тебе в черепній коробці. В таких випадках точно, що не мізки ))). І не ображайтесь на мої слова, любі дєвочкі і мальчікі, природний добір ще ніхто не скасував.

 • Dianka

  Тарас, якщо ти коли писав “Вони більшість таких подробиць дізнаються від подруг, знайомих дівчат.” говорив про перший раз, то тут не правий. Ще жодна моя подруга про це ні в кого не випитувала. Розмови на тему сексу є, але перший раз ніколи не зачіпається :-)

 • Юрій

  Діанка, моя дівчина з тобою солідарна!

 • Соломія

  Повністю погоджуюсь з Діанкою – ніхто не розмовляє про деталі сексу до першого разу. І навіть після першого разу. Принаймні, в колі моїх подруг це питання підноситься вкрай рідко.

 • ultraorange

  Тоді скажу так: можливо, у 15-17 років і не питають, а коли вже за двадцять – починаються комплекси. Ось і трапилась ця розмова щодо “та як же тут бути?!”

  Про природний добір – так, само собою, правильно. Але іноді реально не фартить, я на вищезгаданому прикладі моїх знайомих бачу.