Girl, you’ll be a woman soon

Сьогодні мені б хотілося висвітлити непросте та досить делікатне питання (хоча яке питання не є делікатним у рубриці про секс?) Роблю я це на прохання трьох моїх подруг, які… гм, які ще є дівчатами у повному сенсі цього слова. Давай, кажуть, якщо даєш людям поради щодо того, як зробити секс цікавим, так порадь нам, як взагалі зробити так, щоб секс був!

І це виявилось дуже складним викликом. Написати статтю про те, як «підчепити» хлопця то довести знайомство до сексу? Але ж molodi.in.ua – не сайт пікаперів! Я можу розповісти, як зробити так, щоб було не надто боляче, що треба для того, щоб перший досвід видався приємним… Але як зустріти хорошого хлопця або чоловіка, сподобатись йому та досягти того рівня довіри, коли секс відбувається невимушено і приємно?..

Добре, спробую зробити щось на базі деяких прикладів.

1)              Спробуйте хоча б трохи змінити коло знайомих. Якщо серед твоїх нинішніх друзів-приятелів немає хлопця, з яким би в тебе була «хімія», тобто, взаємне тяжіння – сміливо шукай нових людей. Проте роби це не надто нав*язливо, бо голодні очі та душні флюїди недот… перепрошую, сексуальної спраги притягують самих збоченців або пубертатних хлопчиків, яким би тільки вскочити на те, що ворушиться. (До речі, точка зору автора і його гіркий досвід може не співпадати з точкою зору редакції))

2)              Протилежна порада: спробуйте подивитися на своїх знайомих, як на «штани». Іноді це спрацьовує. Одна моя приятелька стала жінкою саме з давнім другом, якому вона дуже подобалася, а вона цього не бачила.

Тобто, дівчата, будьте уважними і дивіться по сторонах, якщо вже перед вами постала така проблема як пошук партнера. Не робіть того, про що можете пожалкувати, і молю вас: не ходіть по сайтам знайомств! Це вас Ultraorange зразку 2006 року благає :)

Хлопцям у цьому плані трохи легше – якщо знову ж таки не дивитися голодними очима, слідкувати за собою, щоб не виглядати хлюпі ком, та не поводитися, як імбецили з шоу «Наша Раша». Дівчата (нормальні гарні дівчата) саме на доглянутих та цікавих і клюють :) У будь-якому віці.

Тому бажаю вам успіхів та великого задоволення, мої любі!

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.