Науковці знайшли ген мігрені

ген мігрені

ген мігреніАмериканські науковці з Оксфордського університету зробили відкриття – виявили ген, який відповідає за виникнення головного болю, а саме – мігрень. Вчені дали цьому гену назву TRESK.

Вони з’ясували, що коли у цьому гені відбувається збій, то у людини підвищується чутливість нервових центрів  у мозку. Саме це і впливає на появу головного болю. На думку вчених, цей ген передався людині від пращурів. Але не зважаючи на це, робота цього гену залежить від індивідуальної чутливості нервових клітин головного мозку людини.

Вже давно науковці шукають спосіб вилікувати людство від мігрені. І саме це відкриття надає змогу вченими знайти нові ефективні методи боротьби з цією проблемою. Тепер вони можуть розробити спеціальні препарати, які зможуть лікувати людей від мігрені. Завдяки цьому відкриттю багато людей зможуть жити повноцінним життям, без головного болю. Адже, згідно зі статистикою, від мігрені страждає кожна п’ята жінка і кожен десятий чоловік. Можливо, що вже скоро завдяки науково-технічному прогресу вчені зможуть лікувати не тільки мігрень, а й багато інших серйозних захворювань.

P.S. Точно также как и людям питомцам нужен медицинский уход в специальной клинике, хирургия животным или своевременное обследование животного могут спасти ему жизнь.