Все про газон

газон

газонНині відомий два способи по створення газону: це посадка насіння і укладання дерну. Для першого варіанту слід правильно придбати насіння, а ось для другого рекомендується замовити такий дерен, щоб він був згорнутий в рулон. Як тільки вам його привезуть, то за 2-3 дні він вже має бути укладений.

Звичайно, найбільш дешевим, але тривалим і дуже вередливим, вважається посів газону. Що ж до укладання газону, то на це йде мало часу, але коштує воно набагато дорожче. І такий вид газону прекрасно підходить для місцевості, де є круті схили і похилі ділянки.

Фахівці з озеленення радять саджати газон в теплу пору року, але не пізніше за серпень. Пов’язано це з тим, що для повного утворення дернини знадобиться час, який залежить від швидкості зростання насіння і утворення злаків, а також усе це стимулюється створенням стрижки. Якщо з посівом трохи затриматися, то злаки почнуть розвиватися дуже повільно, а у весняний період з’являться лисини, де незабаром проростуть бур’яни. Для стрижки газону вам знадобляться газонокосарки які знайдете на сайті http://foxmart.ua/ магазину Фоксмарт.

Рулонні газони треба укладати з настанням осені або ж у будь-яку пору року, головне, щоб було тепло. Такий вид газону позбавляє від появи бур’янів, а також буквально за пару місяців ви отримаєте бажаний декоративний ефект.

Варто відмітити, що для усіх варіантів створення газону, важливо спочатку добре підготувати грунт і тоді ви отримаєте той результат, який вас не залишить байдужим.

У підготовці грунту виділяють наступні етапи:

  1. поліпшити хімічний і механічний її склад;
  2. ретельно вирівняти.

Що стосується добрив, то не треба надто багато використати їх органічний вид, оскільки це може закінчитися появою грибка при сирій погоді. Краще всього застосовувати компост або ж суміш торфу і кінського гною, що погнив.