Samsung Galaxy S5 Prime пройшов сертифікацію в Південній Кореї

Samsung Galaxy S5 Prime

Samsung Galaxy S5 PrimeПро новий мобільний флагман Galaxy S5 Prime на просторах інтернету з’являлася вже досить велика кількість чуток. Деякі з них вже були прокоментовані працівниками центрального представництва південнокорейської корпорації Samsung. Зокрема, вищезгадана модель буде оновленою модифікацією стандартного телефона Galaxy S5.

Необхідно також відмітити, що в цьому портативному продукті буде встановлений оновлений сенсорний екран класу QHD, максимальний дозвіл якого складе 2560 на 1440 точок. Також замінений буде високочастотний процесор, який при тривалій роботі стандартної моделі Galaxy S5 досить швидко розряджав акумуляторну систему.

Інша апаратна начинка відповідатиме базовій комплектації останнього флагмана південнокорейського гіганта. Ці інформаційні відомості вже були підтверджені деякими впливовими журналістами і експертами глобального мобільного ринку.

Окрім усього іншого, всього кілька днів тому в мережі з’явилися деякі докази того, що нова телефонна розробка компанії Samsung дійсно знаходиться у стадії повномасштабного виробництва. Зокрема, мобільний смартфон Samsung Galaxy S5 модифікації Prime офіційно пройшов сертифікацію некомерційної корпорації RRA, головний офіс якої базується на території Південної Кореї.

Усі технічні особливості і апаратна складова нового девайса на даний момент часу самими розробниками не розголошуються. Швидше за все, реліз наступної версії Galaxy S5 генеральним керівництвом компанії Samsung запланований на кінець поточної фінансової чверті. Проте через деякі виробничі труднощі міжнародна прем’єра може бути відкладена.

Проте декілька впливових журналістів зуміли довідатися про новий мобільний смартфон деякі інтригуючі подробиці. Як відмічає один з провідних журналістів новинного порталу Systems Professional, вищеописану сертифікацію пройшли телефонні апарати з кодовими найменуваннями SM – G956S, SM – G9576K і SM – G989L. За технічними і апаратними характеристиками вони мають бути приблизно схожі, а розрізнятися будуть лише деякими візуальними деталями.

Слід також відмітити, що одна з перерахованих моделей зможе похвалитися наявністю подвійного спалаху. На превеликий жаль, на сьогодні ніякої іншої інформації про нове мобільне творіння південнокорейської корпорації Samsung немає. Найімовірніше, потенційні покупці зможуть дізнатися про новий телефонний пристрій трохи більше вже в найшвидшому часі.

Взагалі телефони Samsung користуються все більшою і більшой популярністю. Причому як в преміум так і в бюджетному сегменті, наприклад смартфон SAMSUNG GT-S7262 Duos Galaxy Star Plus на http://www.5ok.com.ua/mobilnie-telefoni/samsung-gt-s7262.html коштує всього 1100грн, а має досить потужні характеристики. По співвідношенню ціна/якість – один з найкращих.