Вперше в Україні Саміт молодіжних організацій NGO G20 Summit

NGO G20 Summit

NGO G20 Summit 19-20 травня у бізнес-центрі Arena City відбудеться перший Саміт молодіжних організацій України, ініційований міжнародними молодіжними організацями: AIESEC, JCI Youth та Європейським молодіжним парламентом Україна.

Дводенний Саміт «NGO G20 Summit» у Києві залучить представників двадцяти найбільших молодіжних організацій України для форумвання спільної стратегії дій до 2020 року.

Учасники Саміту почують про актуальні проблеми в аспектах економіки, політики, освіти та соціальної сфери безпосередньо від представників галузей в Україні та зможуть обговорити іноземний досвід на прикладі діяльності молодіжних організацій Польщі. Центральною подією стане розробка спільної стратегії молодіжних організацій України до 2020 року, спрямованої на максимально ефективний вплив в Україні. Учасники отримають рекомендації щодо інструментів подальшої реалізації стратегії у форматі майстер-класів з управління організацією та у форматі Web 2.0 для громадських організацій.

Зокрема, на саміт запрошені:

• Віктор Пинзеник, віце-прем’єр (1992-1993, 1994-1997), міністр економіки (1992-1993), міністр фінансів (2005-2006, 2007-2009).
• Богдан Гаврилишин, доктор філософії-економіки Женевського університету, фундатор економічного форуму в Давосі, член Римського клубу, радник першого Президента України та визначний громадський діяч
• Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес школи.
• Артем Михайлюк, консультант із розвитку, соціальний технолог, бізнес-тренер, який увійшов до трійки молодіжних лідерів Молодіжного рейтингу року в 2009 році.
• Артем Козловський, партнер практики консультаційних послуг компанії «Ернст енд Янг» у Києві, керівник із консультування з питань управління ефективністю та організаційного розвитку «Ернст енд Янг» в СНД.

Запрошуємо журналістів на урочисту церемонію оголошення стратегії та фуршет, що розпочнеться 20 травня о 17.30.

Також ви маєте змогу долучитися до розвитку комунікаційної платформи членів молодіжних організацій України, запрошуємо приєднуватись до неї на сайті www.summit.org.ua та в соціальних мережах – http://vk.com/ngo_g20_summit

Партнери проекту:

• Генеральний партнер — компанія Ernst & Young
• Приймаючий конференц-центр — Арена Сіті
• Інформаційні партнери: Платформа, Studnews, ІнА «Українські новини», Rabota.ua, ПедПреса, Освітній портал, Громадський простір.

Акредитація та детальне інформування журналістів триває до 19.00 18 травня 2012 року. Контактна особа – Тетяна Кашевко, PR-менеджер Саміту «NGO G20 Summit», тел. 093 670 98 50, e-mail: Tetyana.kashevko@aiesec.net
Будемо раді Вас бачити!