У світ вийшла перша українська фьюжн-повість!

фьюжн-повість

фьюжн-повістьФьюжн… Що б це могло бути? Детектив, містика, а може якась похмура казка?… Відповідь проста – це все відразу. Подібний жанр називають літературний фьюжн. Стиль фьюжн – це ціле нове світовідчуття, нове сприйняття реальності. Фьюжн вже існує в українській музиці, так чому б не привнести це поняття і в українську художню літературу? У європейській і російській літературі це поняття вже існує. А в Україні перша книга в стилі ф’южн – це – «Легенда золотої кицьки» від автора Ксенії Петухової.

Музичний напрям ф’южн виникло в 1970-і роки. Це була запальна суміш джаз-року, європейської академічної музики і позаєвропейського фольклору. Слово фьюжн походить від латинського fusio (-onis) «витікання, лиття». Художня література цього жанру має в собі поєднання, злиття культур, ментальностей, різних напрямків і жанрів в одному творі. Мета фьюжн – ввести в текст екзотичний матеріал, залучити ментальність іншої культури, її філософію та погляд на світ. У російській літературі елементи фьюжн зустрічаються у такого знаменитого письменника як Віктор Пелевін і навіть у Бориса Акуніна.
В повісти Ксенії Петухової історичні реалії переплітаються зі східною філософією, а також звичаями і культурою арабських країн. Але все це – лише частина людського сприйняття, фантазія підсвідомого, породжена проблемною та гостросюжетною реальністю, в якій живуть герої повісті «Легенда золотої кицьки».

Часом реальність буває похмурішою за казку. Але в ній завжди є промінь світла і надії, який незмінно залежить від нашого вибору. Саме про це ідеться у фьюжн-повісті Ксенії Петухової. Знайти в продажу книгу «Легенда золотої кицьки» можна в магазинах міста та на сайті «Всі книги». http://vsiknygy.com.ua/node/1153

Останні новини про книгу читайте на сайті авторки http://petukhova-art.com/