Future Shorts. Коротке кіно і хороше враження.

В одному з кінотеатрів Дніпропетровська стартував показ короткометражок THE BEST 2010. Future Shorts. Осінь. Ціна квитка для студентів там становить 20 гривень, що погодьтесь на сьогодні майже нічого. Фестиваль йде за підтримки єдиної мені відомої агенції дистрибуції іншого кіно в Україні — “Артхаус трафік”. Проте, представлені фільми особливого “хардкорного” артхаузу не проявляють, й цілком підійдуть для перегляду широкому загалу.

 

Стрічки не ультранові, але ризик побачити їх повторно існує тільки тоді, коли ви систематично дивитесь короткий метр. І навіть якщо ви цього раніше не робили, як у фільмі “LOVE YOU MORE”, то після перегляду даної підбірки кращих фільмів, схочете робити це знову і знову.

Тут можна побачити і гумор, коли зал просто аплодує після закінчення фільму. І серйозні теми, зокрема расової та релігійної проблематики. Режисер зображує щасливих разом закоханих двох людей, але в завершенні відкриває ту прірву, що пролягає між іудеями та мусульманами. Яку тільки двоє наважились переступити, але не наважуються показати іншим. У фільмах  “SCHWARZFAHRER/ЇХАТИ ЗАЙЦЕМ” та “ЕЛІС ТА Я/АLICE ET MOI” також присутня тема сегрегації, але змальована з гумористичними та іронічними мотивами.

У фільмі “A DAY IN A LIFE”, випадковості поєднують зовсім не знайомих людей, і становлять такий конгломерат їхніх життів у великому місті, що сюжет здатен дивувати Вас у кожній сцені. Потім, змінюється іншим “ГОНГ” — зі своєрідним відображенням почуттів людини. І дійсно впізнаєш, як з твого нутра вириваються емоції й заповнюють простір навколо, розвіюються при намаганні стрімкою ходою втекти від того, що раніше було коханням.

У чому перевага короткометражного кіно, так це у тому що режисеру відводиться декілька хвилин на зображення свого задуму. Цього часу не достатньо, щоб встигнути вмістити туди якусь погань, і все зіпсувати. Але достатньо, для відтворення й передачі глядачам тих фокусів почуттів і думок, що становлять весь спектр нашого життя.

Кіно — чудова нагода відчути на собі силу емоцій, що поєднані в чудовий букет короткометражок. І котрий залишив в мене найкращі враження. Дивіться хороше кіно!

Слідкуйте за афішою кінотеатрів вашого міста. Можливо саме до вас приїде найкраще європейське короткометражне кіно!

Англомовний трейлер про Global Future Shorts. Доречі, на початку відео ви побачите українську команду агенції.

Калабрия расположена в самой южной части Италии, и представляет собой огромный полуостров, обладающий уникальным природным и экологическим равновесием между горами и морем. Калабрия недвижимость – зарабатывай отдыхая!