Фурнітура пластикових вікон

Фурнітура пластикових вікон

Фурнітура пластикових віконФурнітура є складовою частиною склопакета. Її якість відповідає за якість, довговічність і функціональність склопакетів. Фурнітура відповідає за те, як відкриватимуться і закриватимуться вікна, чи щільно прилягатимуть стулки до самої рами. Від цього безпосередньо залежать звукоізоляційні і шумоізоляційні властивості. Також фурнітура має бути у використанні зручною, мати захист від злому і не псувати зовнішній вигляд вікна.

Сучасний ринок фурнітури досить різноманітний і численний. Фурнітура робиться по всьому світу: в Європі, США, Канаді, в Скандинавських країнах і Південно-східній Азії. Серед фірм найбільш відомі такі торгові марки: AUBI, Siegenia, FAVORIT, Roto, Maco та ін. Між ними вибирати слід виходячи з умов, в яких експлуатуватимуться пластикові вікна.

Зараз існують такі групи механізмів, на основі яких і формується “базовий модуль” фурнітури:
– верхня петлева група;
– нижня петлева група;
– основний замок або основний механічний привід;
– група механізмів, передавальних кутовий рух.

При виборі фурнітури пластикових вікон не слід орієнтуватися тільки на назву фірми-виробника, а прислухатися до думки фахівців. Зрозуміло, що на фурнітурі економити не варто, оскільки на неї доводиться вага, а, отже, навантаження усього вікна. Її якість – це ваша безпека і зручність.

P.S. Кроме базовой фурнитуры для окон можно также использовать специальные приспособления например электропривод для окон что является собой небольшой моторчик для автоматического открытия окон. В магазине обращайтесь к консультантам за советом.