Фріланс – цікавий вид заробітку в Інтернеті

Фріланс

Фріланс Як відомо, з появою інтернету розширила можливості людини спілкування, отримання інформації, а також заробітку. Найпопулярніший вид заробітку в інтернеті – це фріланс. Фрілансер – це людина, яка виконує певну роботу на замовлення. Фріланс в інтернеті дозволяє взаємодіяти працівникам тільки за допомогою мережі.

На сьогодні такий заробіток бурхливо росте в Росії, в західних країнах вже досить розвинений і устоявся, в світі з’явилася ціла група людей, яка заробляє собі на життя виключно фрілансом, і явище називають навіть соціальним феноменом. Фріланс для багатьох є не лише видом заробітку, але способом самореалізації. З’явилося таке поняття, як онлайн кар’єра. Таке зростання і розвиток фріланса привело також до появи різних інтернет-ресурсів – бірж і сайтів, які є посередником між замовниками і виконавцями.

Безперечними перевагами фріланса для виконавців є вільний графік роботи, які дозволяє працівникові розпоряджатися часом за власним розсудом, зручність при роботі – більшість фрілансеров працюють у будинки. До плюсів такої роботи можна віднести і можливість вибору цікавої роботи, шанс отримання надприбутку. Недоліки – ризик неотримання оплати, необхідність витрачати час на пошук замовлень.

Для замовників робіт же основними перевагами є  можливість оплачувати тільки працю виконавця, а час, проведеного на роботі, видалена робота виконавця дозволяє економити на витратах офісні витрати, міняти виконавця від замовлення  до замовлення і знайти самого відповідного, і можливість наймати кваліфікованих виконавців з різних регіонів.

Основні види діяльності фріланса в інтернеті – це копірайтинг, переклад, дизайн, програмування, проектування, оптимізація, участь в партнерських програмах, і так далі. З розвитком технологій в електронний фріланс включаються і юристи, менеджери по продажах і так далі

В майбутньому фрілансу в інтернеті як виду діяльності багато хто передрікає розвиток. Збільшення кількості фрілансеров створить конкуренцію, і це спровокує збільшення якості виконання в майбутньому.

P.S. В принципе, сейчас на уатсорсинг (для фриланса) отдаются почти все работы, хотя при этом нужен точный контроль. Так, например, обратиться в бюро переводов для получения грамотных текстов более логично чем заказать эту руботу у фрилансера по интернету.