Франція, Ніцца

Франція, Ніцца

Франція, НіццаНіцца – столиця Блакитного берега Франції, місто, що має все, що необхідне для прекрасного відпочинку: прекрасні набережні, затишні кафе, спокійне море, охайні пляжі, незліченні музеї і нічні клуби.

Ніццу вважають столицею Французької Рів’єри. Вона розташовується на середземноморському узбережжі в 30 км від італійської межі. Говорять, що тут колись існували найдревніші на планеті поселення людей. Зараз своїм м’яким кліматом і мальовничими пейзажами Ніцца притягає аристократію Європи.

Туристи вважають за краще відвідувати прекрасне місто в розпал літа, коли море остаточно прогрівається і в місті проводяться різні вечірки і фестивалі, одним з яких є відомий Джазовий фестиваль. Він проходить щороку з 1948 року.

Розваги

Тут можна відвідати численні галереї, музеї і інші історико-архітектурні пам’ятники, наприклад: музей Матіса, руїни давньоримського міста Cemenelum і старовинні романтичні квартали, в яких можна прогуляти теплим тихим вечором.

Набережна

Знаменитий Promenade des Anglais простягнувся на 7 км уздовж Бухти Ангелів. Тут люди неспішно прогулюються, насолоджуючись природою, прекрасними видами і теплим вітерцем або сидять на витончених лавках, спостерігаючи за туристами, що мирно прогулюються. Крім того, тут є можливість орендувати велосипед або ролики і покататися пару годин уздовж набережної.

Train des Merveilles

Ніцца, поза сумнівом, казково красиве місто, але її прекрасні околиці заслуговують на не меншу увагу. Через декілька днів, які Ви проведете в місті, Вам захочеться відправитися відпочити на природу, подихати свіжим повітрям і насолодитися видами, які відкриваються з гір, що оточують Вас. У цих цілях чудово підійде “Потяг чудес”. Він проходить через найкрасивіші місця, що сполучають місто в передгір’ях Альп чудовими селами.

Пляжі

Велика частина пляжів міста покрита великою галькою. На ній абсолютно незручно лежати і досить неприємно ходити без взуття. Але, незважаючи на це, тутешня вода славиться своєю блакитною чистотою. На громадських пляжах є безкоштовні душові, а приватні пропонують всілякі послуги від прокату рушників і шезлонгів до оренди барів і ресторанів. Якщо ж Ви хочете відпочити на м’якому піску, то краще відправитися в яке-небудь з сусідніх міст.

P.S. Цели у современного туризма достаточно разные. Кто-то просто отправляется отдохнуть от рабочей рутины, кто-то желает французский во Франции совмещая полезные знания с познавательными экскурсиями. Как бы там ни было, туризм – это открытие новых горизонтов и интересный опыт.