Франко Фест: Сотворення світу

Франко Фест

Франко Фест«…Гляджу на небо й світ живий
І жду, що з земної утроби
Ось-ось прорвесь огонь страшний …

І, наче золото в горнилі,
Сей світ очиститься зовсім,
І чиста, в невечерній силі,
Засяє правда й воля в нім» (І. Франко)

 

Львів

20 грудня о 20.00 в арт-кав’ярні «Квартира, 35» (Вул. Вірменська, 35) «Франко Фест» презентує проект «Сотворення світу» – поєднання музики, поезії, відвертих розмов про Франка і його творчість.

У програмі:

  • Розмова про Франка: Юрко Прохасько: Мойсей у тестах Франка та Фройда (літературознавець, перекладач, есеїст, публіцист)
  • Концерт гурту Rock-H

Хлопці везуть до Львова із Закарпаття багато драйву, різдвяну атмосферу і пісню на слова Франка, яку виконають вперше.

Нагадаємо, культурний проект «Франко Фест» розширює свою діяльність. Тепер він триває не тільки три дні влітку, а протягом всього року. Минулого місяця у Львові відбувся перший позафестивальний захід під назвою «Зів’яле листя».

Цього місяця організатори Франко Фесту презентують черговий мистецький проект не тільки у Львові, а також і в Києві. Там 22 грудня, у букарні «Бабуїн» відбудеться розмова з братами Капрановими, концерт гурту «Гапочка» та акустичний виступ Сергія Підкаури (гурт The Вйо). Початок о 19.00

Контакти: media.frankofest@gmail.com, тел. 0637011978 (Оля Вишня), 0685409160 (Остап Походжай)

facebook.com/franko.festival, vk.com/franko.fest, twitter.com/frankofest, frankofest.org.ua

Партнери: МО «Дзиґа»,

 

Київ

22 грудня о 19:00 в букарні  «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри, 10) «Франко Фест» презентує проект «Сотворення світу» – поєднання музики, поезії, відвертих розмов про Франка і його творчість.

У програмі:

  • Розмова про Франка: Брати Віталіій та Дмитро Капранови (письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі)
  • Концерт гурту «Гапочка»
  • Акустичний виступ Сергія Підкаури

Культурний проект «Франко Фест» розширює свою діяльність і відбувається тепер не тільки влітку, а протягом всього року.

Перший захід у Києві під емблемою «Франко Фесту»” відбудеться в перший день після «кінця світу», але, як ми знаємо, на зміну старому приходить нове.

Тому зустріньте «Сотворення світу» разом із приємною компанією «Франко Фесту» – Сергієм Підкаурою, гуртом Гапочка та братами Капрановими в букарні «Бабуїн». Також читатимемо вірші і говоритимемо про Франка і не тільки.

У Львові проект «Сотворення світу» відбудеться 20 грудня, у арт-кав’ярні «Квартира, 35» разом з літературознавцем, перекладачем, публіцистом Юрком Прохаськом та з гуртом Rock-H.

До наступного літнього фестивалю організатори планують здійснювати літературні зустрічі, театральні вистави, імпровізації, концерти, виставки, перформанси та інші заходи у різних містах задля створення тієї України, про яку мріяв Іван Франко.

Контакти: media.frankofest@gmail.com, тел. 0933499059 Андрій Кришталь
facebook.com/franko.festival, vk.com/franko.fest, twitter.com/frankofest, frankofest.org.ua

вхід: 50 грн.
Замовлення столиків: +38 050 356 33 26

Довідка: «Франко Фест» вперше відбувся 27-29 липня 2012 року у Нагуєвичах, рідному селі Івана Франка. Протягом трьох днів на трьох сценах фестивалю виступали відомі українські музичні гурти, відбувалися перфоманси, театральні виступи та читання Франка відомими українськими письменниками, істориками, літературознавцями.